Domov Prestupové leto 2022 L’Équipe: Mbappé oznámi svoje rozhodnutie cez víkend

L’Équipe: Mbappé oznámi svoje rozhodnutie cez víkend

Sága Mbappé by mala byť už túto nedeľu definitívne na konci.

Autor: Marek
12 komentárov

V hlavných informáciách dňa denník uvádza, že rozhodnutie o budúcnosti Francúza sa blíži ku koncu. Pokiaľ nedôjde k prudkej zmene, Kylian Mbappé oznámi svoje rozhodnutie v nedeľu.

Deň predtým zakončí sezónu Paríž Saint-Germain ligovým zápasom s Metz, po ktorom si Les Parisiens prevezmú francúzsku majstrovskú trofej.

L’Équipe tvrdí, že toto je momentálne plán klanu Mbappé. Hráč a jeho blízki dlho rozmýšľali, ako svoje rozhodnutie oznámiť, a o všetkom sa má rozhodnúť v nedeľu.

Denník dodáva, že Mbappé bude s najväčšou pravdepodobnosťou hosťom televíznej relácie TF1 Téléfoot, ktorá začína o 11:00.

Jedna z najväčších športových a mediálnych platforiem vo Francúzsku má byť miestom, kde každý spozná rozhodnutie 23-ročného mladíka.

Dôležité je, že noviny neuvádzajú, aké rozhodnutie Mbappé urobil.

AKTUALIZÁCIA 05:15 Fabrizio Romano: Kylian Mbappé bude mať dnes novú priamu internú diskusiu so svojím táborom a rodinou. Real Madrid ani Paríž Saint-Germain stále nemajú „zelenú“. ⏳🇫🇷 #Mbappé

„Nikto z Kylianovho tábora teraz nemôže zaručiť, že rozhodnutie bude oznámené v nedeľu alebo… možno skôr.”

AKTUALIZÁCIA 23:33 RMC Sport tvrdí, že Mbappé oznámi svoje rozhodnutie už v sobotu

AKTUALIZÁCIA 22:55 Rádio RMC potvrdzuje, že Francúz svoje rozhodnutie oznámi v nedeľu a v hre sú len dve možnosti: zotrvanie v PSG alebo bezplatný prestup do Realu Madrid.

Subscribe
Notify of
12 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

12
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x