Domov Prestupové leto 2021 L’Équipe: Mbappé nemení názor

L’Équipe: Mbappé nemení názor

Autor: Marek Varga
4 komentáre 2877 videní

V článku o potenciálnych prestupoch sa zameriava L’Équipe primárne na situáciu Kyliana Mbappého, čo sa týka prestupov z Francúzska. Jeho budúcnosť je stále otázna.

Článok sa zameriava hlavne na Mbappého a Paula Pogbu. Ten stále analyzuje svoje možnosti a je stále možné, že nakoniec pôjde do Paríža Saint-Germain. Parížania neustále hľadajú posily, pretože chcú konečne presvedčiť Mbappého o svojom projekte.

Denník zdôrazňuje, že Kylian nemá v úmysle zmluvu neustále predlžovať, a to všetko kvôli nedostatku záruk PSG, pokiaľ ide o zloženie tímu, ktoré zodpovedá víťazstvu v Lige majstrov.

Postoj 22-ročného mladíka sa nezmenil, hoci do tímu už oficiálne vstúpili Achraf Hakimi, Georginio Wijnaldum, Sergio Ramos a Gianluigi Donnarumma.

L‘ Équipe dodáva, že hoci sa názor Mbappého nemení, PSG má byť neoblomne presvedčené o jeho predaji rok pred vypršaním zmluvy.

V Španielsku Josep Pedrerol z Chiringuito, José Félix Díaz z denníka MARCA a youtuber Ramón Álvarez de Mon, ktorý podľa správ z Realu Madrid zdôrazňuje, že leto pre Los Blancos „bude veľmi dlhé“ a kroky Mbappého nastanú na konci augusta.

zdroj: lequipe.fr

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x