Domov Novinky L’Équipe: Kylian Mbappé má narazené koleno

L’Équipe: Kylian Mbappé má narazené koleno

Hráč Realu Madrid nenastúpi v dnešnom zápase proti Kanade. Pôjde o posledný prípravný zápas pred odchodom Francúzov na ME do Nemecka.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Príprava Kyliana Mbappého na ME v Nemecku bola poriadne hektická. Kapitán Les Bleus, ktorý minulý týždeň trpel bolesťami chrbta, ktoré mu znemožnili zúčastniť sa dvoch tréningov, si počas prípravného zápasu proti Luxembursku pomliaždil koleno.

Dvadsaťpäťročný útočník sa pre pomliaždeniny nezúčastnil na sobotňajšom tréningu a v nedeľu večer nenastúpi na ihrisku Matmutu Atlantique v poslednom priateľskom zápase pred EURO, uvádza L’Équipe.

Očakáva sa, že miesto nového hráča Realu Madrid v základnej jedenástke zaujme Olivier Giroud. Na ihrisku dnes môžeme vidieť aj Ferlanda Mendyho a Eudarda Camavingu.

Proti Kanaďanom s najväčšou pravdepodobnosťou nebude môcť nastúpiť Aurélien Tchouaméni, ktorý sa stále zotavuje zo zranenia.

Momentálne nie je Mbappého vystúpenie na EURO ohrozené a nikto z novinárov nehlási, že zranenie je vážne. Útočník bude potrebovať pred prvým zápasom francúzskeho tímu na turnaji pár dní oddychu. Les Bleus budú čeliť Rakúšanom 17. júna v Merkur Spiel-Arena v Düsseldorfe.

zdroj: lequipe.fr

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x