Domov Novinky Leeds sa pokúsili získať Raúla na post trénera

Leeds sa pokúsili získať Raúla na post trénera

Hovorí sa, že Leeds United majú vážny záujem o podpísanie Raúla ako trénera prvého tímu.

Autor: Marek
0 komentár

Sám tréner aj Real Madrid však takéto riešenie vylučujú. Bývalý kapitán Los Blancos chce v blízkej budúcnosti prevziať štafetu po Carlovi Ancelottimu.

Raúlova dobrá práca pri kormidle Castilly začína v európskom futbale pútať čoraz väčšiu pozornosť. Podľa denníka AS bývalý kapitán Realu Madrid v posledných hodinách odmietol ponuku Leeds United, ktorý v španielskom trénerovi videl dokonalého nástupcu Jesseho Marscha, ktorý bol dnes odvolaný.

Nedávne zlé výsledky tímu z Elland Road prinútili klubové orgány, aby začali hľadať alternatívy na trénerskej stoličke.

Prioritou Angličanov na zastrešenie nového projektu bol podľa AS Raúl, ktorý momentálne vedie tvrdý boj s Castillou o postup do Segunda División.

Podľa názoru Raúla aj Realu Madrid teda nie je ten správny čas rozhodovať o nejakých zmenách. Štyridsaťpäťročný hráč nechce predčasne opustiť klub svojho života, kde by chcel v blízkej budúcnosti nastúpiť na post trénera prvého tímu.

Nedá sa však poprieť, že Raúlov progres je čoraz zreteľnejší a jeho osobu zvažuje čoraz väčší počet významných hráčov na trhu. Veľký záujem o služby španielskeho trénera už prejavili Eintracht Frankfurt či Schalke 04. Zakaždým však bola odpoveď na tieto lákadlá rovnaká – nie je ten správny čas opustiť hlavné mesto Španielska.

Momentálne je Castilla druhá v tabuľke za Alcorcónom, s ktorým uhrali jeho zverenci minulý víkend remizu. Bývalý kapitán Los Blancos sa pred začiatkom tejto sezóny osobne postaral o to, aby kľúčoví hráči zostali v rezervnom tíme, a tak ich teraz nemieni nechať iba na polceste. Momentálne je plán jasný – postup s Castillou a následne prevziať prvý tím Realu Madrid.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x