Domov Novinky Le Parisien: Mbappé môže predĺžiť zmluvu s PSG

Le Parisien: Mbappé môže predĺžiť zmluvu s PSG

Autor: Marek
3 komentáre 2232 videní

Kylian Mbappé sa stále nerozhodol, či toto leto odíde do Realu Madrid alebo predĺži zmluvu s Parížom Saint-Germain, uvádza Le Parisien s veľmi dobrými informáciami o PSG.

Podľa denníka zostávajú nádeje Nassera Al-Khelaïfiho na podpis novej zmluvy s parížskym klubom nedotknuté.

Le Parisien uvádza, že na rozdiel od toho, čo sa môže objaviť v iných médiách, Mbappé ešte nepodpísal žiadnu zmluvu s Realom Madrid a neurobil ani tajnú dohodu.

V tomto bode sa Kylian sústredí výlučne na hru a chce vyhrať Ligu majstrov, ako o tom hovoril vo svojich nedávnych rozhovoroch.

„Žreb proti Los Merengues bude hrať významnú úlohu v jeho rozhodnutí a on dúfa, že bude hrať v ďalších fázach turnaja. Jedna vec je istá a zdá sa, že PSG to už chápe – ak si Kylian predĺži pobyt v Paríži, dohoda bude nepochybne krátkodobá. Stále sa nerozhodol medzi odchodom a zotrvaním, ale určite nezostane ďalších päť rokov,“ píše Le Parisien.

Denník zdôrazňuje, že prípadné predĺženie zmluvy zo strany Mbappého nebude mať nič spoločné s príchodom nového trénera, ktorým by bol Zinédine Zidane.

Mbappé obdivuje Zizoua, ktorý je jeho idolom z detstva, no ak Kylian podpíše novú zmluvu v PSG, bude to jeho vlastné rozhodnutie, ktoré nebude ovplyvnené vonkajšími vplyvmi.

Podľa Le Parisien Mbappé videl, že sa v posledných mesiacoch stal jedným z lídrov tímu aj napriek príchodu Messiho, čo ho môže prinútiť aspoň uvažovať o predĺžení zmluvy.

Francúz svoje rozhodnutie do konca sezóny určite neoznámi a na ihrisku sa bude naďalej sústrediť na svoje ciele.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x