Domov Prestupy Le Parisien: Mbappé bude čakať dlho, kým sa rozhodne

Le Parisien: Mbappé bude čakať dlho, kým sa rozhodne

Po novinách MARCA a L'Équipe a rozhlasovej stanici RMC priniesol informácie o budúcnosti Kyliana Mbappého aj Le Parisien.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Útočník má byť otvorený všetkému a opäť bude čakať dlho, kým sa definitívne rozhodne. Le Parisien zdôrazňuje, že Real Madrid vydal vyhlásenie týkajúce sa Francúza v sobotu, pretože španielske médiá informovali, že klub už s útočníkom dohodol podmienky zmluvy.

Chiringuito informovalo, že 24-ročný hráč dostane 35 miliónov eur v čistom ročne v základnom plate a AS dodal, že klub poskytne hráčovi 100 % práv na jeho imidž.

Oba zdroje samozrejme analyzovali, že by to mohlo rozvrátiť šatňu Realu, a preto klub poprel informácie o akýchkoľvek rokovaniach.

Účelom takéhoto vyhlásenia, nie prvého od Los Blancos v tejto ságe, je predovšetkým chrániť sa pred akýmikoľvek obvineniami zo strany Paríža z nečestnej hry.

Čo sa týka Francúzovej situácie, Le Parisien zdôrazňuje, že podľa jeho informácií sa Mbappé zatiaľ nerozhodol. Dôležité je, že tentoraz budú peniaze menej dôležité a hráč sa bude viac sústrediť na výsledky a športové vyhliadky PSG, kde sa teraz cíti veľmi dobre.

Denník dodáva, že 24-ročný hráč si chce dať čo najviac času na to, aby si vybral medzi pobytom v Paríži alebo odchodom do Realu Madrid.

Neznamená to, že jeho okolie sa počas tejto doby nebude rozprávať s oboma klubmi, no takéto rokovania o budúcej zmluve nebudú znamenať, že si vyberie daný tím.

Samotný PSG zostáva pokojné aj s mediálnymi otázkami o tom, že od januára sa Francúz bude môcť opäť slobodne rozprávať s akýmkoľvek klubom a bude môcť riadiť svoj osud.

Parížania nemajú v tejto veci žiadne termíny, no ubezpečujú, že keď príde čas, budú pripravení s hráčom hovoriť. Skúsenosti im hovoria, že by mali zostať pokojní, pretože každý nesprávny krok alebo nevhodná informácia môže rýchlo destabilizovať klub a predovšetkým mužstvo.

zdroj: leparisien.fr

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x