Domov Novinky Latasa kombinuje štúdium a svoje ciele pri snahe dostať sa do prvého tímu

Latasa kombinuje štúdium a svoje ciele pri snahe dostať sa do prvého tímu

Autor: Administrátor
0 komentárov 54 videní

Útočník Realu Madrid Juvenil A (do 19 rokov) Juan Miguel Latasa je jedným z mnohých mladých hráčov, ktorí pri svojom progrese doplatili na pozastavenie futbalu z dôvodu koronavírusu.

Latasa však nebol zasiahnutý len vo futbalovom svete. Študuje obchodnú správu na univerzite a kombinuje to s futbalom pri snahe dostať sa do prvého tímu Los Blancos.

Na začiatku sezóny hral za Raúlovu Castillu a potom sa presunul do tímu Juvenil. Tam pravidelne nastupoval v mládežníckej Lige majstrov, kde zaznamenal trinásť gólov v dvadsiatich zápasoch.

Latasa sa pripojil k Realu Madrid z Adarve v lete 2016. Jeho cesta do tohto bodu bola náročná, najmä keď bojoval o miesto v tíme Tristana Celadora v tíme Cadete A (do 16 rokov).

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Nevzdal sa kým nenašiel svoje miesto a rýchlo sa stal jedným z najsľubnejších hráčov Realu Madrid a španielskeho futbalu. V rôznych vekových kategóriach má na svojom konte aj štarty v španielskej reprezentácii.

Je to technický typ útočníka, je veľmi silný vo vzduchu a je silný v držaní lopty. Je vysoký 1,92 metra a má skvelú strelu na bránu.

V tejto sezóne ho prenasledovali zranenia, ale aj tak dokázal hrať 25 zápasov a streliť 13 gólov.

Jeho cieľom je pokračovať vo svojom rozvoji ako hráč Realu Madrid a jedného dňa dostať sa do prvého tímu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x