Domov Novinky La Sexta: Modrić mal negatívny test na koronavírus

La Sexta: Modrić mal negatívny test na koronavírus

Autor: Marek
1 komentár

Luka Modrić mal negatívny test na koronavírus. Real Madrid začal rokovať s príslušnými úradmi o tom, ako postupovať v prípade Chorváta.

Modrić mal v stredu pozitívny test spolu s Marcelom po dvojdňovej prestávke, ktorú dostali po madridskom derby. Futbalista bol od stredy v karanténe.

Josep Pedrerol a José Luis Sánchez v popoludňajšej televíznej relácii Jugones informovali, že stredopoliar mal dnes negatívny test. V klube sa začali rokovania o tom, ako v jeho prípade postupovať, pretože pravidlá v takýchto situáciách nie sú úplne jasné. Informáciu o negatívnom výsledku jeho testu už potvrdili aj ďalšie médiá.

Real Madrid v stredu novinárom oznámil, že keďže Modrić a Marcelo sú plne zaočkovaní, stačí, aby sa cítili lepšie a potom mali negatívne výsledky testov – najprv na antigén a potom na PCR.

Dva takéto výsledky by im umožnili okamžite sa vrátiť k tréningu či dokonca k hre. Los Blancos dodávajú, že po dokončení karantény sa každý z infikovaných futbalistov podrobí dôkladným vyšetreniam vrátane kardiologických testov, čo je iniciatíva samotného klubu.

zdroj: La Sexta

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x