Domov Mužstvo La Liga: Real Madrid si z Mestally neodnáša ani bod, Blancos prehrali s Los Che 2-1

4 komentáre

V úvodnej dvadsaťminútovke zápasu boli aktívnejší Los Blancos, viac držali loptu, ale nevypracovali si žiadnu vyloženejšiu šancu.
K strele sa odhodlal Toni Kroos v 24. minúte, kedy vystrelil spoza 16-tky, ale brankár Neto si so strelou poradil, nakoľko jej chýbala razancia.
V 34. minúte to boli domáci, ktorí udreli ako prví. Portugalčan Guedes namieril presne k pravej žrdi Keylora Navasa, ale chybou bolo, že Guedesa nikto nepokryl a on to dokonale využil. Prvá strela Valencie skončila gólom 1-0 pre Los Che.

V 60. minúte mohol zvýšiť náskok domácich Rodrygo, ktorého našiel skvelou prihrávkou do behu Parejo, ale Rodrygo netrafil Navasovu bránu a tak zostala táto šanca nevyužitá.
Biely balet naďalej bez vyloženej šance a na trávniku sa už zahrievali Bale s Iscom, aby mohli hru oživiť. Došlo hneď k dvojnásobnému striedaniu v 64. minúte na trávnik išla spomínaná dvojica a z hry odišli Toni Kroos s Marcom Asensiom.
Los Che zahrávali v 84. minúte rohový kop a na loptu si nabehol bývalý hráč Realu Madrid Ezequiel Garay a hlavićkou poslal svoj tím do vedenia 2-0.
V nadstavenom čase bola odpískaná penalta v prospech Realu po faule Diakhabyho na Ramosa, ale nakoniec VAR posúdilo, že Ramos bol v ofsajde a nakoniec sa penalta nezehrávala.
Los Blancos sa predsalen dočkali gólu, ale ten prišiel príliš neskoro. Po Modrićovom rohovom kope sa presadil Karim Benzema a uzatvoril tak konečné skóre zápasu na 2-1.