Domov Novinky Kto bude kryť chrbát Benzemovi?

Kto bude kryť chrbát Benzemovi?

Real Madrid pôjde do budúcej sezóny s tým, že jeho tím je v poriadku, no nie je to úplne pravda.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid potrebuje útočníka. Hĺbka útoku Realu Madrid je mizerná.  Je to veľmi, veľmi dobrý tím, ale potrebuje väčšiu hĺbku na pozícii stredného útočníka.

V pondelok a utorok sa objavili správy, že Real napokon má záujem útočníka priviesť. Keď si to spojíme s tým že Mayoral môže odísť a že by mal odísť aj Mariano, Real Madrid by urobil dobre keby našiel útočníka ktorý by vyhovoval ich potrebám.

Ale Real Madrid podľa viacerých správ Ramona Alvareza a Releva, sleduje Ikera Brava, ktorý momentálne hrá za Bayer Leverkusen. Je to jeden z najcennejších mladých hráčov. Na tento potenciálny podpis sa pozerajú ako na posilu do budúcnosti.

Aj keby Real Madrid podpísal Ikera Brava, stále by potreboval útočníka

Iker Bravo, akokoľvek talentovaný, nebude hrať za prvý tím, ak prestúpi túto sezónu. Pravdepodobne bude hrať za Castillu a v závislosti od jeho kvality sa časom môže prebojovať do prvého tímu.

Možno zostane v Castille a bude sa zlepšovať, kým Benzema neodíde do dôchodku. Alebo pôjde na hosťovanie kým Benzema nezačne trochu upadať, a ak všetko pôjde dobre, možno raz bude viesť aj Real Madrid. To sa však v tejto sezóne nestane.

Los Blancos jednoducho veľmi potrebujú plodného strelca, ktorému nevadí nastupovať z lavičky. Možnosti sú obmedzené, ale existujú. Real Madrid musí začať hľadať.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x