Domov Fanklub & komunita Koniec sezóny: Ďakujeme Madridistas!

Koniec sezóny: Ďakujeme Madridistas!

Autor: Marek
7 komentárov 1131 videní

Sezóna 2020/21 je definitívne za nami a my by sme sa chceli vám, milým návštevníkom poďakovať za priazeň.

Klubu sa v práve skončenej sezóne nepodarilo vyhrať žiadny titul. Bola to sezóna „ako na hojdačke“. Príjemné momenty striedali tie menej príjemné. Najväčším synonymom tejto sezóny boli zranenia. Bolo ich až 60 – slovom šesťdesiat, neskutočné číslo…

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Aj napriek všetkému náš klub to doviedol až do semifinále Ligy majstrov a v La Lige sme bojovali o titul do poslednej minúty. Zidane vyťažil z dostupných hráčov maximum…

Čo nás čaká?

Už v júni začínajú Majstrovstvá Európy 2020. Tie budú tiež veľmi špeciálne – v nominácií Španielska nefiguruje ani jeden hráč bieleho baletu. V každom prípade budeme prinášať pravidelné informácie o turnaji, zaujímavé bude sledovať najmä Benzemov návrat do reprezentácie Francúzska, alebo to, či to Hazardove telo ustojí a Belgičan bude podávať špičkové výkony za svoju krajinu.


Prestupové leto 2021

Všetko nasvedčuje tomu, že leto 2021 bude v podaní Realu Madrid mimoriadne zaujímavé. Prispôsobili sme tomu aj novú kategóriu na našej domovskej stránke s názvom Prestupové leto 2021. Pre lepší prehľad tu nájdete túto novú kategóriu, ktorá dočasne nahradí Zápasové spravodajstvo, keďže zápasy Realu Madrid istú dobu neuvidíme.

V kategórií Prestupové leto 2021 budeme informovať o aktualitách zo sveta prestupov okolo Realu Madrid – či už sa jedná o odchody z klubu, alebo nové príchody. Kylian Mbappé? Veríme, že to vyjde…


Zmeny na webe

Okrem spomínanej novej sekcii na domovskej stránke Prestupové leto 2021 pracujeme na dostupnejšom zobrazení nových komentárov, čo ocenia najmä diskutujúci. Hľadáme spôsoby na to, aby boli dostupnejšie nové komentáre či už v mobilnom, tak aj v desktopovom zobrazení (zobrazenie na PC).

Už je obnovená aj sekcia Najnovšie komentáre, kde sú už viditeľné fotky užívateľov, ako aj krátky náhľad daného komentára.

Tipovačka je taktiež v štádiu programovania, bola ovplyvnená skúškami a záverečnými prácami programátora v škole, ale základ už je a veríme, že na novú sezónu bude všetko pripravené.


Eshop

Náš eshop shop.halamadrid.sk sme vylepšili po dizajnovej stránke, ale najmä sme pridali nové kvalitné produkty ako mikiny, tričká, šiltovky, ponožky…

Sprítupnili sme spôsob dopravy cez Zásielkovňu a vďaka tomu je znížená cena za dopravu v rámci Slovenska aj Česka. Na Slovensku je to za 2,50 € a v rámci Českej republiky 3,50 €, fakt super ceny…

Eshop je momentálne jediný spôsob, akým môžete podporiť fanklub. Vážime si každú jednu objednávku a preto sa snažíme na oplátku vylepšovať naše služby. Gracias!


Fanklub

Z klubu nemáme stále definitívne vyjadrenie, ako sa bude vyvíjať situácia po Covide, uvažujeme ďalej, akým spôsobom prinesieme členstvá na rok 2022. Samozrejme platí, že všetci 222 členovia, ktorí sa stali členmi fanklubu v roku 2020 majú v dôsledku pandémie automaticky predĺžené členstvá do 31.12.2021.

Doteraz akcie nebolo možné organizovať kvôli opatreniam. Postupne sa opatrenia uvoľňujú a ak sa situácia nejak dramaticky nezhorší, chceli by sme zorganizovať zraz niekedy koncom leta, kde by sme zároveň spolu oslávili 8. výročie založenia La Peña Madridista de Eslovaquia. O všetkom budeme informovať…

Už sa tešíme, kedy sa spoločne uvidíme a veríme, že v roku 2022 budeme vedieť zorganizovať aj spoločný zájazd na zápas Realu Madrid.


Asi toľko v krátkosti Madridisti! Tešíme sa na našu ďalšiu spoločnú jazdu. Môžeme skonštatovať, že sme najväčším webom Realu Madrid na Slovensku a v Českej republike vďaka vám! 

Budeme vás informovať o ďalších krokoch, na ktoré sa postupne chystáme…

HALA MADRID!

Subscribe
Notify of
7 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

7
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x