Domov Prestupové leto 2022 Klub už iritujú špekulácie

Klub už iritujú špekulácie

Predstavitelia Realu Madrid stále rozmýšľajú, ako čo najjemnejšie odkomunikovať niečo, s čím sa mnohí fanúšikovia nevedia zmieriť ani po minulosezónnych úspechoch.

Autor: Marek
2 komentáre

Klub sa vôbec neobáva nákupu nového útočníka. Vôbec nie. Problém nastáva vtedy, keď sa s kráľmi spájajú rôzne mená bez logického kľúča.

V kanceláriách však nie je absolútne žiadny zhon. Vedeniu prekáža len to, že sa nevhodne zaobchádza s menom klubu.

Pravdaže, nikto nevylučuje príchod útočníka do Valdebebas, najmä ak sa na trhu objaví zaujímavá možnosť, no neustále klebety vytiahnuté z prsta začínajú vedenie znepokojovať.

V posledných mesiacoch sa začalo objavovať čoraz viac dezinformácií a vyvolávali sa falošné očakávania.

Aj o tých najmenších pohyboch sa informuje bez ohľadu na to, koľko pravdy daná informácia obsahuje. Snehová guľa sa nabaľuje.

Koniec koncov tieto typy informácii len zvyšujú celkové hodnotenie hráčov. Koundé bol v minulom roku ukážkovým príkladom.

O možnom prestupe Francúza sa hovorilo neustále, hoci Real o jeho služby ani na chvíľu neprejavil záujem. Vízia odchodu Ramosa a Varanea však urobila svoje.

To isté platí aj dnes v prípade útočníkov spomínaných v súvislosti s Realom Madrid. Po rozlúčke s Jovičom a Mayoralom a s odpísaným Marianom sa diskusie nikdy nezastavia.

Keď sa však pozrieme bližšie, Luka a Mariano spolu hrali v minulej sezóne sedemkrát a Borja v Madride vôbec nebol. Dobre vieme, ako sa sezóna skončila. Treba sa preto spýtať, či je potreba taká naliehavá…

V posledných dňoch sa na titulkách objavili mená Wernera a Raúla de Tomása. Dávnejšie zazneli mená ako Gnabry a Sané.

Neustále sa to opakuje, aj keď klub jasne vyjadruje svoj zámer. Po príchode Rüdigera a Tchouaméniho je aktuálne aj to len možno už len zimné prestupové okno.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x