Domov Novinky Klub sa so zmluvami neponáhľa

Klub sa so zmluvami neponáhľa

Autor: Administrátor
0 komentár

Osud niektorých hráčov stále nie je istý, nakoľko im v lete končia zmluvy. Jedná sa najmä o Lucasa Vázqueza, Modrića a Nacha. Aj napriek ich pozitívnym preferenciám sa klub veľmi nenáhli popredlžovať im kontrakty.

Najviac komplikovaný je Ramos

V tomto prípade sa už začalo rokovať o jeho ďalšom pôsobení v klube, hoci by mohol kapitán už o mesiac diskutovať o svojom prestupe aj s inými klubmi. Vzhľadom na podmienky, ktoré si Ramos stanovil – chce predĺžiť zmluvu viac ako na rok, sa riešenia hľadajú o čosi ťažšie. Taktiež zavážili aj financie. Rokovania budú ešte potrebné, no nikto neuvažuje o jeho odchode z klubu.

Modrić a jeho ukončenie kariéry v Reale

Modrić dáva jasne a zreteľne najavo, kde chce ukončiť svoje pôsobenie. Zatiaľ sa to vyvíja v podstate dobre, aj keď je klub voči jeho stanoviskám neutrálny. Zidane by tiež chcel dosiahnuť dohodu. Modrićovi už ostáva len presvedčiť vrchnosť aby ostal v klube.

Zidanova dôvera v Lucasa

„Lucas si zaslúži ostať,“ vyjadril sa Zidane dávnejšie. Aj napriek jeho skvelej forme sa klub zatiaľ oficiálne o predĺžení zmluvy nevyjadril.

Nacho predbehol Militãa

Nachov kontrakt končí až v lete v roku 2022, preto jeho situácia nie je až taká urgentná. Avšak ak s ním klub nepredĺži zmluvu, mohlo by to znamenať, že ho v lete predajú. Určite nechcú riskovať, že odíde z klubu zadarmo o rok neskôr.

Nacho však v poslednej dobe ukázal, že je ďaleko pred Militãom. Ak sa neotvoria diskusie o jeho predĺžení, v lete by mohla nastať celkom zaujímavá a diskutabilná situácia.

Klub v žiadnom z týchto prípadov ešte nevydal oficiálne stanovisko, a tak ostáva dúfať, že sa čoskoro vyjadrí a rozhodne tak o osude týchto hráčov.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x