Domov Prestupy Kicker: Davies sa blíži k odchodu

Kicker: Davies sa blíži k odchodu

Kicker poskytol aktuálne informácie o budúcnosti Alphonsa Daviesa. Podľa nemeckého magazínu je obranca čoraz bližšie k odchodu z Bayernu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Podľa magazínu Kicker nebudú akceptované požiadavky Alphonsa Daviesa na prípadné predĺženie jeho zmluvy s Bayernom Mníchov, ktorá vyprší o rok.

Športový riaditeľ bavorského klubu Max Eberl by bol ochotný pristúpiť na ústupky, ale dozorná rada Die Roten takýto scenár vetovala, keďže nová zmluva pre Daviesa by znamenala výdavky vo výške viac ako 50 miliónov eur.

„Súčasný trend v súvislosti s Alphonsom Daviesom je taký, že by mal v lete klub opustiť,“ píše novinár Georg Holzner, ktorý sa na portáli Kicker venuje spravodajstvu o Bayerne Mníchov.

Predchádzajúci týždeň agentúra MARCA informovala, že pre Real Madrid bude pri snahe priviesť Daviesa kľúčové, aby nepredĺžil zmluvu s Bayernom, a že ak nedôjde k dohode medzi ľavým obrancom a Bavormi, kráľovský klub sa plne zaviaže k realizácii prestupu.

Denník zároveň zdôraznil, že prioritou klubu je v súčasnosti predĺženie zmluvy s Ferlandom Mendem. Davies momentálne bojuje s kanadskou reprezentáciou o postup do finále Copa América a v utorok večer nastúpi proti Argentíne.

zdroj: kicker.de, X.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x