Domov Novinky Každý vie, že Ramos chce zostať… okrem Realu Madrid

Každý vie, že Ramos chce zostať… okrem Realu Madrid

Autor: Marek Varga
1816 videní

V médiách sa objavujú informácie, že Sergio Ramos je pripravený podpísať jednoročný kontrakt s Realom Madrid. Každý to vie… až na klub.

Včera sa rozšírila informácia o tom, že kapitán je pripravený na predĺženie zmluvy za podmienok navrhovaných Los Blancos v posledných mesiacoch, teda ročnej zmluvy so znížením platu o 10%.

Počas noci v Chiringuito novinár AS Tomás Roncero potvrdil, že hovoril so stopéromi. „Chce zostať v Reale Madrid, ale tvrdí, že to nie je na ňom,“ uviedol.

V programe Jugones sa k situácii vyjadril Josep Pedrerol, ktorý vedie aj nočné Chiringuito, ktorý má mať veľmi silný prístup k Florentinovi Pérezovi, a niektorí ho dokonca považujú za neoficiálneho hovorcu prezidenta Realu Madrid.

„Ramos nemá dres na propagačné fotografie pre budúcu sezónu. Je to normálne – Ramos Florentinovi povedal, že odchádza, že ponuku neprijal, dokonca išiel ďalej a uviedol, že budúcnosť by sa mala plánovať bez neho.“

„Od tohto rozhovoru uplynuli viac ako dva mesiace. Odvtedy sa nestalo nič nové. Žiadna správa. Sergio neinformoval Florentina, že si to rozmyslel. Neoznámil, že chce zostať. Real Madrid preto považuje za isté, že Sergio dosiahol dohodu s iným klubom.“

„Zostáva len rozhodnúť, ako sa s ním rozlúčiť. Ale ak chce zostať, nech sa o tom porozpráva s klubom. A nech to urobí hneď!“

Pedrerol dodal, že sám vyzerá ako blázon, pretože už týždne informuje, že klub plánuje budúcnosť bez Ramosa, pretože sám futbalista to potvrdil.

Teraz je stopér pripravený prijať ponuku, ktorá už nie je na stole, ako o tom informuje MARCA na štvrtkovej titulke, klub však tiež nevie nič o zmene názoru hráča.

Podľa médií majú byť Los Blancos pripravení na rozhovor s kapitánom, na prvý krok sa však nechystajú. Na druhej strane Ramos tvrdí, že „situácia nezávisí od neho.“

zdroj: Chiringuito, marca.com

Subscribe
Notify of
21 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

21
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x