Domov Novinky Karim Benzema je späť !!!

Karim Benzema je späť !!!

Francúz už po 22 minútach nadviazal na skvelú formu z minulej sezóny.

Autor: Michal

Karim Benzema je späť. Stačilo mu 22 minút zápasu aby strelil vyrovnávajúci gól proti tímu América po fantastickej strele pravačkou, ktorou prekonal mexického brankára Guillerma Ochou.

Benzema začal hru kombinačne s Kroosom, následne našiel Asensia, aby po skvelej narážačke prvím dotykom zakončil razantnou a presnou strelou k žrdi.

V 40. minúte sa stal Benzema opäť predviedol a takmer skóroval na 2:1 po výbornej hre celého mužstva. Francúz si elegantne poradil s dvojicou obrancov a jeho strele veľa nechýbalo.

El „Gato“ musí získať Zlatú loptu

Francúzsky útočník Realu Madrid dorazil na prípravnú sezónu mužstva ako posledný. Po dovolenke odletel priamo do Spojených štátov.

Benzema začína túto sezónu ako obrovský favorit na zisk Zlatej lopty po svojom minuloročnom vynikajúcom výkone.

Bol kľúčom k trom titulom ktoré vyhral Real Madrid, najmä v Lige majstrov, kde hral v sérii mimoriadnych vyraďovacích kôl, keď strelil desať gólov: tri proti PSG v osemfinále, štyri proti Chelsea vo štvrťfinále, a posledné tri proti Manchesteru City.

Ak by Francúz nezískal Zlatú loptu, bola by to nespravodlivosť pre najlepšieho útočníka súčasnosti a jedného z najlepších hráčov na svete.

zdroj: marca.com