Domov Novinky Juventus zvažuje ponuku za dvoch hráčov Realu Madrid

Juventus zvažuje ponuku za dvoch hráčov Realu Madrid

Uvidíme ďalší prestup na trase Madrid - Turín?

Autor: Michal
4 komentáre

Real Madrid toto leto zaznamenal príchod troch nových hráčov v podobe Judea Bellinghama, Joselua a Frana Garciu. Na Santiago Bernabue sa navyše vracia Brahim Diaz bude v podstate ako nová posila po tom, čo strávil predchádzajúce tri sezóny na hosťovaní v AC Miláno. Na druhej strane bolo dosť tých, ktorí tím opustili.

Real Madrid zaznamenal toto leto odchody kľúčových hráčov ako Karim Benzema a Marco Asensio spolu s takými ako Eden Hazard a Mariano Diaz. Všetci štyria odišli ako voľní hráči, ale klub sa stále môže rozísť s niekoľkými ďalšími, ktorí veľmi neprispievajú.

V súvislosti s potenciálnym odchodom z Realu Madrid toto leto bolo spomenutých niekoľko mien. A vyzerá to tak, že Juventus zaujala dvojica z nich.

Juventus sleduje dvojicu hráčov Realu Madrid

Ako informoval La Gazzetta dello Sport (prostredníctvom AS), Lucas Vazquez a Alvaro Odriozola patria medzi ciele, ktoré sa v Juventuse analyzujú. Zaujímajú ich aj Ivan Fresneda, Timothy Castagne a ďalší.

Vazquez sa v posledných sezónach preorientoval na pravého obrancu a odviedol slušnú prácu pri poskytovaní hĺbky pri absenciách Daniho Carvajala. Keďže Španielovi vyprší zmluva v lete budúceho roka, nemožno vylúčiť možnosť odchodu.

Pokiaľ ide o Odriozolu, Španiel si od svojho príchodu z Realu Sociedad ťažko hľadá svoje miesto v prvom tíme. Má za sebou hosťovanie v Bayerne Mníchov a Fiorentine. Očakáva sa že toto leto opustí Real Madrid.

Rovnako ako Vazquezovi, aj Odriozolovi vyprší zmluva v lete budúceho roka.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x