Domov Novinky Jovicóv debut vo Fiorentine? Štyri góly…

Jovicóv debut vo Fiorentine? Štyri góly…

Srb si spomenul na to, ako sa dávajú góly. A strelil viac gólov v jednom zápase ako za takmer tri sezóny v Reale Madrid.

Autor: Marek Varga

Fiorentina dnes odohrala prípravný zápas pred novou sezónou Serie A. Súperom nového tímu Luku Joviča bol Real Vicenza, nezvyčajný tím zložený z hráčov, ktorí momentálne nemajú podpísané profesionálne zmluvy, aby sa mohli ukázať potenciálnym zamestnávateľom.

TIP! Vypočuj si a pozri sinový podcast s hostkou Viky Švigárovou – klikni sem

No nielen títo hráči si mali možnosť zaspomínať na góly, ale aj bývalý hráč Realu Madrid.

Len pred štyrmi dňami Fiorentina oficiálne oznámila, že novým hráčom klubu sa stal Luka Jović.

Srbský útočník má za sebou niekoľko tréningov s tímom a už dnes mal možnosť objaviť sa na ihrisku aj v zápase.

24-ročný hráč nastúpil po prestávke a dobre využil čas, ktorý mu dal Vincenzo Italiano. Do prestávky viedol klub z Florencie 2:0, no zápas sa skončil výsledkom 7:0 a Jović mal na tom veľký podiel.

Srb trafil sieť štyrikrát. Najprv premenil v 56. minúte pokutový kop a potom prišli na rad góly z hry.

Jovič skóroval pravou nohou, hlavou aj ľavou nohou, no obrancovia mu vo všetkých týchto situáciách život nijako zvlášť nesťažovali.

Nič to však nemení na fakte, že Luka strelil v jednom prípravnom zápase viac gólov ako za takmer tri sezóny strávené v Reale Madrid.

zdroj: twitter.com