Domov Prestupy Josep Pedrerol: Real Madrid kúpi útočníka

Josep Pedrerol: Real Madrid kúpi útočníka

Josep Pedrerol vo svojom programe prezradil, že Real Madrid bude toto leto zháňať nového útočníka do prvého tímu.

Autor: Marek Varga
1 komentár

„Veľa sa hovorí o tom, čo by mal Real Madrid urobiť. O hráčoch, ktorí by mali odísť a ktorí by mali prísť. Veľa sme sa rozprávali o veteránoch ako Modrić, Kroos a Benzema. Benzema zostane. Benzemovi sa vďaka Ballon d’Or uplatní nepísané pravidlo a zostane ešte v klube. Benzema zostane, ale v útoku bude mať spoluhráča.“

„Real Madrid kúpi útočníka. Mnohí z vás si pýtali nového útočníka. Vo funkcii nahradí Mariana, ktorý tím opustí na konci sezóny. Real Madrid kúpi útočníka, ktorý nahradí Benzemu.  Bude môcť odohrať veľa zápasov, Benzema si môže oddýchnuť. Takže vás informujem, že Real Madrid zháňa útočníka,“ povedal Pederol.

Hostiteľ Chiringuita neposkytol ďalšie podrobnosti k týmto informáciám. Treba dodať, že Mariano Díaz opúšťa Real Madrid, keďže mu končí zmluva z roku 2018, kedy bol podpísaný za 22 miliónov eur z Lyonu. Odvtedy odohral útočník 73 zápasov a strelil 7 gólov.

Za pripomenutie stojí aj to, že vo februári Carlo Ancelotti oznámil, že v budúcej sezóne bude súčasťou prvého tímu Álvaro Rodríguez, útočník treťoligovej Castilly.

zdroj: Chiringuito

Marek Varga

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x