Domov Prestupy Joselu sa čoskoro stane hráčom Realu Madrid

Joselu sa čoskoro stane hráčom Realu Madrid

Joselu sa má stať novým hráčom Realu Madrid. Španiel je už nejaký čas v hľadáčiku Los Blancos a zostup Espanyolu do Segunda División má spustiť celú operáciu.

Autor: Marek
0 komentár

Joselu sa má stať novým hráčom Realu Madrid, uvádza portál Relevo. Rovnaký portál pred časom informoval, že Los Blancos majú vážny záujem o španielskeho reprezentanta.

Toto leto sa Mariano rozlúči s klubom a na jeho miesto sa chystá 33-ročný hráč, ktorý dokonale zapadá do profilu načrtnutého klubom.

Podľa správ Relevo sa klub už rozhodol a veľa nasvedčuje tomu, že Joselu bude jedným z prvých prestupov v sezóne 2023/24. V súčasnej zmluve Španiela je klauzula, ktorá mu uľahčuje odchod v prípade vypadnutia Espanyolu z Primera División, čo sa potvrdilo minulú nedeľu.

Tím z Barcelony remizoval na Estadio Mestalla s Valenciou a strata bodov znamená, že Los Pericos budú od budúcej sezóny hrať v nižšej lige.

Králi už plánujú prestup útočníka, no klub chce s celou operáciou počkať do konca ligy. Pre tím je momentálne prioritou udržať si druhé miesto v tabuľke a na prestupovom trhu začnú pracovať po poslednom zápase.

Carlo Ancelotti žiadal klub celú sezónu o útočníka, ktorý by nahrádzal Karima Benzemu, a príchod Joseluho by túto požiadavku splnil.

Joselu strávil v Castille dve sezóny a odohral dva zápasy za prvý tím. Šancu mu dal práve Mourinho. Preto by nemal problém prispôsobiť sa požiadavkám klubu, tlaku v šatni, pretože mnohých členov tímu pozná. Počnúc Carvajalom, ktorého je švagrom.

Navyše, vo veku 33 rokov by prijal úlohu Benzemovej alternatívy. V Madride je vnímaný ako profil Lucasa Vázqueza: odhodlaný a riešenie pre každú situáciu. Hráč Espanyolu strelil v tejto sezóne celkovo 16 gólov.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x