Domov Novinky Jediný hráč Realu Madrid, od ktorého by ste mali očakávať januárový odchod

Jediný hráč Realu Madrid, od ktorého by ste mali očakávať januárový odchod

Autor: PDReal
3 komentáre 1551 videní

Fanúšikovia Realu Madrid sa po novembrovej reprezentačnej prestávke sústreďujú na kľúčové zápasy tímu. Los Blancos budú čeliť trom zo štyroch najlepších tímov La Ligy, ako aj šampiónovi Serie A Interu Miláno. Okrem veľkých zápasov ktoré sú pred nami, majú Madridisti jedno oko prilepené na kalendár, kedy sa preklopí do roku 2022.

Los Blancos sa zaujímajú o viacerých voľných hráčov, pričom medzi nimi čnie Kylian Mbappe. Snaha o Erlinga Haalanda tiež nebude prekvapením. Medzitým má Reinier v Dortmunde stále veľmi nízky počet minút, čo naznačuje, že Real Madrid sa môže pokúsiť ukončiť jeho hosťovanie.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Ale najzaujímavejšie príbehy sa môžu zaoberať potenciálnymi odchodmi. Eden Hazard a Marco Asensio sú dvaja hráči ktorí nemôžu byť spokojný s hracím časom a je o nich potenciálny záujem z Premier League. Newcastle by mohol byť zaujímavou destináciou pre číslo 7, vzhľadom na peniaze ktoré môže Saudská Arábia napumpovať do klubu. Luka Jovič je ďalším hráčom, ktorý sa utápa v klebetách o prestupoch.

Nepredpokladá sa však že by sa niektorý z týchto troch hráčov odišiel. Hazard má veľmi malú prestupovú hodnotu vzhľadom na jeho mzdu a históriu zranení. Môžme len polemizovať či by mal o Newcastle Hazard záujem. Prečo by kvôli tomuto „projektu“ odchádzal z Madridu?

Dani Ceballos nemá v Reale Madrid budúcnosť

Asensio by mohol odísť, ale Real sa možno nebude chcieť rozísť so svojím jediným ľavonohým útočníkom okrem Garetha Balea, ktorý po sezóne s veľkou pravdepodobnosťou končí.

Predať Joviča by bola chyba. Real Madrid by za neho nedostal primeranú hodnotu a je to najlepšia možnosť tímu na pozícii druhého útočníka. Karim Benzema bude čoskoro značne unavený a aj keď sa Mariano Diaz sa ukázal ako užitočný proti Elche, Real by sa nemal ísť do druhej polovice sezóny, v ktorej by mohol vyhrať trofeje s Marianom ako náhradníkom Benzemu.

Ktorý hráč teda s najväčšou pravdepodobnosťou odíde, ak nie Hazard, Asensio či Jovič? Je to hráč, ktorému dali Los Blancos jasne najavo, že ho chcú nechať ísť. Najmä po tom čo minulé leto posilnili hĺbku svojho stredu poľa Eduardom Camavingom.

Áno, hovoríme o bývalom hráčovi Realu Betis Dani Ceballosovi, ktorý je neustále blízko k návratu do Los Verdiblancos. A má zmysel, aby tam išiel. Poznajú ho a on pozná ich. Zatiaľ čo Ceballos nikdy nebude kľúčovým hráčom Los Blancos, pokojne by mohol byť kľúčovým hráčom Los Verdiblancos. Dobre sa kombinuje s hráčmi ako Sergio Canales a Nabil Fekir. Dvaja z najlepších v LaLige.

Real Madrid by mohol použiť hotovosť z predaja Ceballosa na podpis niekoho na inej pozícii, kde potrebujú hĺbku. Možno ďalší stredový obranca, takže Jesus Vallejo už taktiež nebude potrebný. Alebo skutočná pravý obranca, takže Lucas Vazquez už nebude pod takým tlakom v dôsledku opakujúcich sa zranení Daniho Carvajala. Čo tak ľavonohý krídelník? Pre Carla Ancelottiho môžu byť užitočnejší ako Ceballos.

Ceballos sa stále zotavuje zo zranenia a mimo Betisu je o neho veľmi obmedzený záujem. Ale spojenie s Betisom je také rozumné a také silné. Silnejšie ako akékoľvek spojenie s ktorýmkoľvek iným hráčom o ktorom sa hovorí že by mohol v zime opustiť Madrid.

Ak teda existuje jeden hráč od ktorého by ste mali očakávať odchod v januári 2022, potom je to Ceballos. Aj keď len na šesťmesačné hosťovanie alebo inú dohodu. Betis mu môže dať viac priestoru ako Real. Ak Isco a Antonio Blanco nemôžu dostať minúty, potom Ceballos naozaj nemá šancu.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x