Domov Novinky Isco odchádza z Berlína s prázdnymi rukami

Isco odchádza z Berlína s prázdnymi rukami

Španiel sa z Berlína vracia s prázdnymi rukami a bez klubu, hoci sa už zdalo, že jeho prestup do Bundesligy je len formalitou.

Autor: Marek
1 komentár

Bývalý hráč Realu Madrid bol dnes prítomný v nemeckej metropole, ale zmluvu s Unionom nepodpísal.

Dnes popoludní došlo k prekvapivému zvratu v súvislosti s prestupom Isca do Unionu Berlín. Hráč Realu Madrid sa včera večer objavil v hlavnom meste Nemecka, kde mal dnes absolvovať lekárske testy a podpísať zmluvu so svojím novým klubom, v ktorom by mohol debutovať už budúci víkend.

To sa však nestane a všetko nasvedčuje tomu, že španielsky záložník zostane bez klubu.

Nemecký novinár Philipp Marquardt informoval, že Isco nepodpíše zmluvu s Unionom, pretože neboli dodržané podmienky, ktoré boli sľúbené.

Správu, že Španiel neskončí v Bundeslige, potvrdili aj ďalší nemeckí novinári a Fabrizio Romano, hoci niekoľko hodín predtým BILD informoval, že stredopoliar absolvoval lekárske testy a všetko sa uberá správnym smerom.

„Chceli by sme, aby bol Isco s nami, ale máme svoje limity. V rozpore s predchádzajúcou dohodou boli dnes prekročené, a preto sa transfer neuskutoční,“ uviedol riaditeľ Union Oliver Ruhnert. Nemecký Sky dnes ráno informoval, že Španiel by mal v Berlíne zarobiť 2-3 milióny eur plus bonusy.

zdroj: twitter.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x