Domov ČLENSTVO Informácie o lístkoch pre rok 2018 na zápasy Realu Madrid

Informácie o lístkoch pre rok 2018 na zápasy Realu Madrid

Autor: Marek Varga
48 videní

Pravdepodobne ste už zachytili informáciu a zmenách vo fanklube pre rok 2018 ako napríklad spôsob registrácie, členské balíky atď. V tomto článku vám priblížime a zhrnieme zmeny, ktoré sa týkajú najobľúbenejšieho benefitu členstva vo fanklube a to lístky a zájazdy na Real Madrid.

Áno, aj tu nastávajú zmeny. Naďalej zostáva platné to, že o lístky na domáce alebo vonkajšie zápasy Realu Madrid môže žiadať len člen fanklubu. Po novom to bude platiť aj na zájazdy, ktoré bude organizovať náš fanklub. Zúčastňovať na nich sa budú môcť už len členovia fanklubu (doteraz to pri niektorých zájazdoch mohli byť aj návštevníci webu HalaMadrid.sk).

Na registráciu do fanklubu máte už len posledných pár dní, keďže tá bude ukončená 31.12.2017. Tento deň bude poslednou možnosťou, kedy môžete mať platné členstvo na rok 2018. Počas roka nebude sprístupnená registrácia na členstvo, výnimku tvorí november 2018 a december 2018, kedy bude spustená registrácia členstva na rok 2019.

[quote bcolor=“#1e73be“]Členom sa môžete stať registráciou do fanklubu, ktorú môžete realizovať TU do 31.12.2017[/quote]

V praxi to znamená, že pokiaľ v roku 2018 budeme organizovať zájazd a záujemca nestihne registráciu do konca decembra 2017, tak žiaľ nepocestuje. Rovnako to platí aj na lístky. Pokiaľ bude mať niekto záujem ísť na zápas, požiada fanklub o lístky a nebude registrovaným členom, tak žiaľ nebude mu žiadosť vyhovená.

Novinkou bude aj nový systém na žiadosti o lístky, ktorý bude od 1.1.2018 implementovaný v novej členskej sekcii na webe HalaMadrid.sk, ktorá bude tak isto aktívna od 1.1.2018. Čiže nikto iný ako člen fanklubu nebude mať umožnené o lístky požiadať.

Madridistas, neváhajte a zaobstarajte si členstvo vo fanklube a užívajte si všetky benefity, ktoré s tým súvisia. Registráciu do fanklubu môžete vykonať TU.

Tak isto Vám predstavujeme aj priority, ktoré sú rozhodujúce pri schvaľovaní žiadostí o lístky a zájazdoch (platí len v prípade, že bude obmedzený počet, najmä pre zájazde, kde sme limitovaní počtom miest v autobuse):

  1. Typ členstva – uprednostnené bude PLATINUM pred GOLD
  2. Čas podania žiadosti – kto skôr požiadal, ten bude uprednostnený

Odporúčame