Domov Prestupy Icardiho agent: Hovoríme s Realom Madrid

Icardiho agent: Hovoríme s Realom Madrid

Počas týždňa sa objavila správa, že Real Madrid mal záujem získať argentínskeho útočníka počas zimnej prestávky, no španielske zdroje tvrdili, že klub v januári neplánuje žiadny prestup.

Autor: Marek
0 komentár

Rozhovory o útočníkovi potvrdil jeho agent. Turecký Fotomaç informoval, že Real Madrid má záujem priviesť v zime Maura Icardiho z Galatasaray.

Niektorí informovali, že ide o hosťovanie s opciou na kúpu, iní dokonca písali o trvalom prestupe vo výške 15 milíonov eur. Všetko kvôli potrebe posilniť ofenzívu po zranení Viníciusa. Médiá v Španielsku sa tejto téme nevenovali a tvrdili, že klub v zime neplánuje žiadny prestup.

Portál Fanatik dnes odpovedá, že Galatasaray tieto fámy nechce komentovať a jeden z aktivistov dokonca povedal, že klub nemôže Icardiho ani pradať. Niečo sa však deje, pretože prípad komentoval agent a právnik útočníka, ktorý… bol tento týždeň v Madride.

„Momentálne som v Madride. Real Madrid nedal žiadnu ponuku na Icardiho. Oficiálny ani neoficiálny návrh zatiaľ nepredložili. Hovoríme však s predstaviteľmi Realu Madrid,“ povedal Elio Letterio Pino.“

„V pondelok odletím do Istanbulu za Erdenom Timurom. V stredu si pozriem aj zápas Galatasarayu proti Manchestru United a vo štvrtok odletím z Istanbulu. Samozrejme budem tráviť čas aj s Maurom. Viac zatiaľ povedať nemôžem.“

30-ročný Icardi prišiel do Galatasarayu z Paríža Saint-Germain na hosťovanie pred rokom a vlani v lete ho kúpili za 10 miliónov eur, pričom jeho zmluva platí do roku 2026.

Počas aktuálnej sezóny v klube zaznamenal 15 gólov a 3 asistencie v 20 zápasoch. V predchádzajúcej sezóne zaznamenal 23 gólov a 8 asistencií v 26 zápasoch.

zdroj: Fanatik

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x