Domov Fanklub & komunita Historicky prvé sledovanie El Clásica v kine na území Slovenska

Historicky prvé sledovanie El Clásica v kine na území Slovenska

Autor: Administrátor
107 videní

Udalosť, ktorá na Slovensku nemá obdobu! Televízia Digi Sport a oficiálne slovenské fankluby Realu Madrid a FC Barcelony sa spojili a výsledkom bola skvelá akcia, na ktorú len tak ľahko nezabudne približne 720 ľudí!

Video o akcii nájdete po kliknutí na obrázok

Televízia Digi Sport ako vlastník vysielacích práv španielskej La Ligy nás oslovila s možnosťou zorganizovania tejto skvelej udalosti. My sme ani sekundu neváhali a ihneď sme sa pustili do organizácie v prvom rade našich členov.

Skvelá atmosféra po strelení gólu Realu Madrid

Dokonca sme mali možnosť ako fanklub na zľavnené vstupné v rámci ktorého obdržal každý pivo/minerálku, popcorn a prekvapenie v podobe suveníru zápasového šálu. Celú akciu moderoval Slávo Jurko. Pripravený bol bohatý sprievodný program a množstvo súťaží.

Cestu na túto udalosť meralo do Auparku množstvo fanúšikov a to nielen z Bratislavy a okolia. Obsadené boli dve kinosály, do troch hodín boli všetky vstupenky vypredané. Náš fanklub mal tú česť sledovať tento zápas v sále so Super Screen. V čom spočíva výnimočnosť projekcie v kinosále SUPERSCREEN? Veľké plátno a duálna projekcia z dvoch projektorov, ktoré majú dvakrát vyšší výkon. Dokonalý viacrozmerný Dolby Atmos zvuk so 128 zvukovými kanálmi. Komfortné sedadlá pre maximálne pohodlie.

V rámci sprievodného programu potešili divákov aj skvelé tanečnice 🙂

Do kina meral ďalekú cestu aj delegát La Ligy Jaime Navarro, s ktorým sme v kontakte a spolupracujeme s nim. Potešil nás aj správou, že aj on sám je Madridista. 

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“32″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“FOTOGALÉRIA“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Odporúčame