Domov Novinky Hernández nevylúčil návrat do Realu Madrid

Hernández nevylúčil návrat do Realu Madrid

Francúzsky obranca Theo Hernández nevylučuje, že by sa jedného dňa mohol vrátiť do Realu Madrid.

Autor: Matej Kubove
4 komentáre

„Biely balet“ chce v lete riešiť ľavú stranu defenzívy a hlavným cieľom je Alphonso Davies z Bayernu, ale hovorí sa aj o prípadnom návrate Miguela Gutierézza. Napriek tomu sa v médiách vyskytol aj rozhovor s francúzskym bekom.

Ten po odchode z Realu zakotvil v milánskom AC a stal sa jedným z najlepších hráčov na svojom poste. Sám priznal, že ho frustruje fakt, že si nevynútil vyšší herný čas v tíme z hlavného mesta Španielska.

„Pre Real mám iba slová vďaky za to, ako sa ku mne všetci správali. Som človekom, ktorý sa sústredí na súčasnosti, ale rád mám prehľad v tom, čo sa môže stať v blízkej budúcnosti. Spomienky z Madridu si uchovávam v srdci,“ povedal Hernández pre AS.

Dostal otázku aj na to, či ho nehnevá, že v Reale neuspel: „Možno vtedy neboli ideálne podmienky, aby som preukázal potenciál a nadšenie, ktoré som mal, ale opakujem, som klubu veľmi vďačný,“ pokračoval.

O myšlienke návratu na Santiago Bernábeu poznamenal: „Viac myslím na to, čo je teraz ako na budúcnosť. V Reale mám skvelých priateľov a fantastické spomienky na klub aj jeho fanúšikov, ale teraz som hráčom Milána. Cítim sa tu veľmi dobre a nemyslím na iné veci,“ tvrdí Hernández.

„Nikdy nevieme, čo nám život prinesie, ale žijem prítomnosťou. Nikto nepozná budúcnosť. V tejto sezóne nás však čaká ešte veľa zápasov s Milánom a naozaj myslím len na to, čo musím urobiť na ihrisku,“ dodal.

 

Zdroj: football-espana.net

Matej Kubove

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x