Domov Novinky Hazardovo prekliatie

Hazardovo prekliatie

Autor: Administrátor
0 komentár

Od novembra minulého roka sa Hazard stále neotriasol zo zranenia, ktoré utrpel v zápase Ligy majstrov proti PSG. Dodnes to vyzerá tak, že s tým nie je celkom vyrovnaný, no aj napriek zdĺhavým absenciám sa na ihrisku snaží podávať maximálne výkony.

Spočiatku sa zdalo, že bude mimo hru len dva, nanajvýš tri týždne. Nikto nemohol vedieť, aký dopad bude mať na neho toto zranenie.

Po drobnom ošetrení už predtým operovanej oblasti sa Belgičan vrátil k hraniu zápasov, no vydržal odohrať len dve stretnutia. Potom musel absolvovať ďalšiu operáciu.

Po predĺžení sezóny z dôvodu pandémie sa Hazard mohol vrátiť k tímu v júni. Ani po mesiacoch tvrdej práce a množstva rehabilitácií sa to nezlepšilo. Musel podstúpiť ďalší zákrok.

Sezónu ukončil v zlej forme a len ťažko bolo možné nájsť v ňom toho „starého“ Hazarda, ktorý predtým hviezdil v londýnskej Chelsea.

Zranenia a koronavírus mu zabezpečili dlhý čas bez futbalu. Nemohol hrať koľko chcel a tak sa ani nemohol vrátiť späť do pôvodnej formy. Bol to pre neho ťažký rok plný smoly.

Od 26. novembra 2019 sa objavil len v 14 zápasoch, v ktorých strelil len 2 góly a neodohral ani v jednom z nich celých 90 minút.

Napriek všetkým negatívnym správam a situáciám, ktoré Hazarda sužujú, mu azda konečne svitá na lepšie časy. Presvedčiť o tom mohol všetkých v minulom zápase s Interom, kde podal celkom dobrý výkon, pričom penaltou otvoril skóre.

Ostáva len veriť, že jeho nešťastná sezóna je konečne minulosťou. Potrebuje len čas na ihrisku a možno aj kúsok šťastia, aby sa naplno zapojil do zápasového procesu, a tým sa vrátil na trávniky v takej forme, v akej ho poznáme.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x