Domov Novinky Håland: Kde budem hrať budúcu sezónu? V Španielsku…

Håland: Kde budem hrať budúcu sezónu? V Španielsku…

Erling Braut Håland trávi krátku dovolenku v andalúzskej Marbelle, kde ho spoznali fanúšikovia, ktorí sa ho pýtali, kde bude hrať budúcu sezónu. Nór odpovedal stručne a jasne.

Autor: Marek Varga
6 komentárov

Klubová príslušnosť Erlinga Brauta Hålanda v budúcej sezóne je zatiaľ jedným veľkým otáznikom, no čoraz viac nasvedčuje tomu, že Nór sa sťahuje z Borussie Dortmund a približuje sa Španielsku.

Najviac sa skloňuje Real Madrid aj napriek obrovskej snahe Barcelony a najmä Joana Laportu.

Dvadsaťjedenročný útočník trávi krátke vianočné a novoročné sviatky so svojou rodinou v Marbelle, kde jeho otec pred rokom kúpil dom.

Je dobre známe, že Erlingov otec je zamilovaný do Španielska a mimoriadne dobre udržiavaných golfových ihrísk v Andalúzii.

Sám Erling často cestuje do Marbelly. Tam absolvuje rehabilitácie po zraneniach, navštevuje reštaurácie a obchody v supermarketoch, kde ho naposledy videli.

Ako tvrdí denník AS, počas piatkových nákupov ho spoznali prítomní fanúšikovia v predajni, čo tiež nebolo príliš náročné, berúc do úvahy futbalistovo držanie tela a chýbajúcu španielsku krásu.

Fanúšikovia sa priblížili k Hålandovi a pýtali sa, kde bude hrať budúcu sezónu. „Budem hrať tu v Španielsku,“ povedal Nór s úsmevom.

Je zrejmé, že Erling neprezradil žiadne podrobnosti o svojej budúcnosti. Napriek tomu má Nór podľa nedávnych správ denníka MARCA toto leto pristáť na Estadio Santiago Bernabéu.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x