Domov Prestupy Haalandova agentka prezradila Barcelone cenu za Haalanda

Haalandova agentka prezradila Barcelone cenu za Haalanda

Vo štvrtok sa športový riaditeľ Barcelony stretol s agentkou Erlinga Haalanda.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Jeden z katalánskych novinárov uvádza, že Katalánci majú potvrdeníu cenu za Nóra v budúcom roku. V Madride sa stále šepká o záujme Florentina Péreza o útočníka.

Niektoré zdroje v Madride tvrdia, že prezident Realu nemieni zastaviť pri Kylianovi Mbappém a v blízkej budúcnosti pôjde aj po Erligovi Haalandovi, aby vytvoril svoj vysnívaný útok s Nórom, Francúzom a Viníciusom. Kráľovský tím sa však zatiaľ maximálne sústreďuje na dokončenie podpisu Francúza.

Vo štvrtok sa v Barcelone stretli Rafela Pimenta, Haalandova agentka, a Deco, športový riaditeľ Barcelony. Agentka odkomunikovala športovému riaditeľovi definitívnu cenu za Erlinga Haalanda v roku 2025.

Marçal Lorente, novinár z Mundo Deportivo, v Chiringuito informoval, že 23-ročný hráč má pakt so City, vďaka ktorému môže v roku 2025 odísť za 175 miliónov eur. V Anglicku neexistujú žiadne klauzuly o uvoľnení, takže ide o vedľajšiu dohodu, ktorá sa má vzťahovať na neanglické kluby.

Samotný útočník uvažuje o tom, že bude hrať v Španielsku a Pepovi Guardiolovi sa v City končí zmluva v roku 2025, čo je dôležitý aspekt, keď Haaland plánuje svoju budúcnosť, pretože má byť veľmi blízko svojmu trénerovi.

Predĺženie Španielovho kontraktu v Manchestri zrušilo pakt hráča s klubom na rok 2024, v ktorom mohol útočník pôvodne odísť za 200 miliónov eur. Táto dohoda však už nie je platná.

Nór chce vo svojej kariére hrať v La Lige a ak Real skutočne privedie Mbappého, útočník sa začne obzerať aj po možnosti s Barcelonou. Lorente dodal, že Pimenta povedal Decovi, že Barcelona by mala začať hľadať finančné prostriedky, pretože môže mať šancu na prestup v roku 2025.

Riaditeľ odpovedal, že by sa to dalo, keby klub predal viacerých dôležitých hráčov. Blaugrana by sa mala nad takýmto scenárom poriadne zamyslieť, pretože v Haalandovi vidí ideálnu hviezdu na otvorenie nového Camp Nou a potenciálneho lídra nového cyklu tímu.

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x