Domov Prestupové leto 2021 Haaland alebo Lewandowski

Haaland alebo Lewandowski

Autor: Marek
5 komentárov 3765 videní

Obaja útočníci sú v hľadáčiku Realu Madrid a je možné, že príchod jedného z nich do hlavného mesta Španielska v lete 2022 nebude vôbec nemožnou misiou.

Všetky znamenia na nebi a na zemi naznačujú, že je nepravdepodobné, že Real Madrid uskutoční toto leto prestup za obrovské peniaze.

Hlavným cieľom kráľov na najbližšie týždne je samozrejme priviesť Kyliana Mbappého, ale čo sa môže stať vo vzdialenejšej budúcnosti, na to sa už sústredí vedenie zo španielskej metropoly.

Florentino Pérez vytvára nový projekt založený na kúpe špičkového útočníka. Karim Benzema má za sebou veľmi dobrú sezónu, ale nič netrvá večne a musíte si uvedomiť, že Francúz má už 33 rokov.

V lete 2022 chce Real priviesť do tímu nového útočníka a Erling Håland a Robert Lewandowski patria k cieľom klubu.

Pred časom denník AS informoval, že Poliak je pripravený zmeniť svoje pôsobisko a hľadať nové výzvy a nosenie bieleho dresu je stále jeho snom. Hráčska zmluva v Mníchove je platná do roku 2023 a momentálne Bavori vylučujú predaj svojho najlepšieho hráča.

Podľa správ L’Équipe bude situácia futbalistu v roku 2022 úplne iná, pretože Robert bude mať potom ešte jeden rok kontraktu, čo môže donútiť predstaviteľov Bayernu, aby si vypočuli ponuku za Poliaka. V takom prípade bude nemecké vedenie chcieť získať za prestup hráča zhruba 50 miliónov eur.

Ak Bayern Mníchov odmietne budúce leto predať svojho útočníka, bude môcť v roku 2023 dovolené odísť zadarmo. José Félix Díaz z denníka MARCA píše, že Bavori neplánujú predaj svojej najväčšej hviezdy a Los Blancos sa nakoniec rozhodnú kúpiť niekoho iného.

Erling Håland zostáva druhou, preferovanejšou možnosťou na zvýšenie palebnej sily náśho tímu. Nór je popri Kylianovi Mbappém najväčším cieľom kráľov.

Hráč Borussie Dortmund nedávno dostal niekoľko vážnych ponúk od iných tímov, ale jeho agent, Mino Raiola, dostal od neho jasnú správu – zostávame v Nemecku a čakáme na Real Madrid.

Hráčov agent v minulosti uzavrel džentlmenskú dohodu so zástupcami BVB, podľa ktorej klub zo Signal Iduna Parku nebude v lete 2022 brániť prestupu útočníka.

Ak však Borussia nebude chcieť na konci sezóny Nóra ľahko pustiť z rúk, králi budú môcť počas tohto obdobia popracovať na privedení Roberta Lewandowskeho.

Záujem o Poliaka však môže nakoniec viesť k tomu, že BVB zníži cenu za Hålanda, ktorý sa v budúcnosti vidí na Santiago Bernabéu. V Madride sa hľadá nástupca Karima Benzemu a zdá sa, že leto 2022 bude z tohto hľadiska rozhodujúce.

zdroj: as.com, marca.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x