Domov Novinky Gutiho Juvenil skompletizoval historické treble

Gutiho Juvenil skompletizoval historické treble

Autor: Lukáš Marcinko

S titulom v Lige Majstrov a v domácej lige bol dnes Gutiho výber naladený vyhrať Copa del Rey vo finále proti Atlétiku Madrid – a podarilo sa.

Výhrou 4-1 proti mestskému rivalovi prepísali mladíci Realu históriu a získali ďalšiu trofej.

V tomto zápase prebral iniciatívu Realu Oscar, ktorý skóroval úvodný gól z priameho kopu v 12. minúte.

Los Rojiblancos zvýšili tempo do konca prvého polčasu, vyrovnali v 44.minúte na 1-1 a tak mal Guti počas prestávky o čom premýšľať.

V druhom polčase nedosiahol žiaden tím gól, avšak gólová explózia Realu v predĺžení priniesla výhru 4-1, rovnako ako v mužskom finále Ligy Majstrov v roku 2014. Za Real Madrid skórovali Alberto, Toni Segura a Gelabert.

To znamená, že jediná trofej, ktorá sa vyhla Gutiho výberu v tejto sezóne bola UEFA Mládežnícka Liga, pričom v tomto turnaji chlapci skončili v semifinále.

zdroj: marca.com