Domov Prestupy Getafe chce získať Maria Gilu

Getafe chce získať Maria Gilu

Autor: Marek
0 komentár

Neustála produkcia talentov v akadémii Realu Madrid znamená, že veľa nápadníkov hľadá v Castille hráčov, aby lovili a posilnili svoje tímy.

Nechýbajú medzi nimi Rafa Marín, Miguel Gutiérrez, Peter, Arribas, Latasa… či Mario Gila (2000; Barcelona).

Medzi záujemcov o katalánskeho stredného obrancu, ktorý prišiel v roku 2018, obnovil zmluvu v roku 2020 až do roku 2024, patrí Getafe.

Klub tiež zvažuje možnosť začlenenia Jovića na hosťovanie. Je to vo fáze dohadovania sa posledných detailov, najmä čo sa týka platu hráča.

Manažéri vo Valdebebas a obranca vítajú tento odchod, keďže je to destinácia, s ktorou sú výborné vzťahy.

Hral by najvyššiu španielsku súťaž, neopustil by Madrid, kde sa už usadil. Dohoda však ešte nie je uzavretá, pretože je tu viac možností v Španielsku aj v zahraničí. Všetky sa momentálne preverujú.

Športový manažment Castilly tento týždeň otvoril kolo rozhovorov so svojimi hráčmi a bude v nich pokračovať aj počas nasledujúcich týždňov.

Gila bola vždy ochotný ísť ruka v ruke s nápadmi vo vedení, čím sa myslí to, že rokovania budú jednoduché.

Gila bol pre Raúla v sezóne, ktorá sa práve skončila, veľmi dôležitý. Odohral 2 761 minút, bol hneď za Sergiom Arribasom (3 044), strelil aj dva góly a pridal asistenciu.

Katalánec hral aj 23 minút v prvom tíme, 15 hral proti Espanyolu a 8 proti Levante, v 34. a 36. kole zápasov La Ligy, čo znamenalo jeho debut v prvom tíme.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x