Domov Novinky Fede Valverde je „nedotknuteľný“

Fede Valverde je „nedotknuteľný“

Manažér Realu Madrid Carlo Ancelotti po svojom návrate do Madridu doviedol tím k jeho 35. titulu v LaLige, a postúpil do finále Ligy majstrov.

Autor: PDReal
1 komentár

Ancelotti v posledných týždňoch vybojoval veľké zápasy, vrátane inšpiratívnych návratov proti PSG, Chelsea a Manchestru City. Talianovi však chvíľu trvalo, kým uvidel svetlo. Madridisti boli rozčarovaný z Dona Carla pre niektoré zbabelé výkony, ako napríklad v prvom zápase proti PSG, a niekoľko katastrofálnych prehier, pričom nič nebolo horšie ako 4:0 v El Clasicu.

Jedným z najväčších dôvodov obratu je Carlova obnovená viera v mladé trio Rodrygo Goes, Eduardo Camavinga a Fede Valverde. Títo traja hráči zohrali kľúčovú úlohu v nedávnom úspechu Realu, pričom najmä Fede bol spoločným menovateľom v zostave pri týchto veľkých víťazstvách.

Po tom čo Fede takmer pozdvihol Real Madrid „B“ k remíze proti Atleticu Madrid, Carlo Ancelotti na nasledujúcej tlačovej konferencii priznal, že považuje Fedeho Valverdeho za „nedotknuteľného“ hráča v tíme.

Dôvera Carla Ancelottiho vo Fede Valverdeho mu možno zachránila prácu

Celé mesiace fanúšikovia Realu Madrid prosili Carla, aby viac využíval Fedeho, zdôvodňujúc že ​​jeho intenzita, energia, defenzívna práca, prenášanie lopty a podceňovaná streľba by boli pre Real obrovskou spruhou. Od druhého zápasu proti PSG bol Fede pravidelným hráčom, neustále robil svoju prácu, aby pomohol tímu či už ako stredopoliar, alebo pravé krídlo.

Ancelottiho obrat pri kormidle má veľa spoločného s väčšou dôverou týmto mladým hráčom. Rodrygo bol v poslednom čase neskutočný, Camavinga ovládol stred ihriska proti Chelsea aj City a Valverde bol pán Konzistentný.

Je ľahké prehliadnuť Valverdeho, pretože robí toľko „mravenčej práce“, ale je nevyhnutný pre úspech Realu Madrid vo veľkých zápasoch. Vďaka bohu že Ancelotti na to prišiel skôr než bolo neskoro.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x