Domov Novinky Fanúšikov Realu Madrid poteší aktualizácia o stave Luku Modriča

Fanúšikov Realu Madrid poteší aktualizácia o stave Luku Modriča

Luka Modrič zostáva kľúčovým hráčom Realu Madrid aj vo veku 37 rokov.

Autor: Michal
0 komentár

Klub sa zapotil kvôli jeho zdravotným problémom pred niektorými veľmi dôležitými zápasmi. Tento víkend sa Los Blancos stretnú s Osasunou vo finále Copa del Rey a len pár dní potom nastúpia v prvom zápase semifinále Ligy majstrov UEFA s Manchestrom City.

Pre Real Madrid by to teda bola vzpruha, ak je Modrič dostatočne fit, aby mohol hrať v týchto zápasoch. A posledná aktualizácia týkajúca sa situácie Chorváta je určite pozitívna.

Fanúšikovia Realu Madrid budú potešení Modričovou aktualizáciou

Ako informovalo Relevo, Modrič si v stredu v časti tréningu zacvičil so svojimi spoluhráčmi. Absolvoval časť relácie so skupinou a potom pokračoval individuálne. Chorvát bol testovaný a „pocit“ bol dobrý.

Zdá sa teda, že existuje možnosť, že Modrič by mohol byť fit na zápas proti Osasune. Aj keby nie, stále je to dobrá správa pre jeho šance na prvý zápas proti Manchestru City.

Forma Realu Madrid v tejto sezóne bola prinajmenšom nekonzistentná. V zápase pred finále Copa del Rey utrpeli porážku 2:0 od Realu Sociedad.

Neočakáva sa, že tento výsledok bude mať vplyv na boj o titul v La Lige, pretože s tým je už nejaký čas koniec. Ale aj tak to nebola dobrá príprava na finále.

V týchto veľkých zápasoch klub stále potrebuje niekoho so skúsenosťami Modriča. Dúfajme, že v nadchádzajúcich zápasoch uvidíme chorvátskeho maestra predvádzať svoje kúzla.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x