Domov Fanklub & komunita Fantastický víkend za nami, 5. výročie sme oslávili tak ako sa patrí

Fantastický víkend za nami, 5. výročie sme oslávili tak ako sa patrí

Autor: Administrátor
81 videní

Uplynulý víkend sa niesol v znamení stretnutia fanúšikov v obci Podhájska, ktorá je preslávená najmä termálnym kúpaliskom. Cestu sem meralo niekoľko členov, ba aj budúcich členov zo Slovenska, z Českej republiky a stálo to naozaj za to.

Deti, rodičia, členovia fanklubu, zábava, šport, wellness, pekné prostredie, hlavná téma Real Madrid a slovenský fanklub. Týmito slovami by sa dal stručne opísať tento skvelý víkend.
 
V piatok večer sme sa väčšina stretli v penzióne MAX a pri príjemnom posedení sme diskutovali o rôznych témach – zaspomínali sme si ako fanklub vznikal, spomínali sme na zájazdy, ktoré sme spolu absolvovali a zároveň sme niečo načrtli aj ako to bude do budúcna. Bolo nám tak dobre, že sme posedeli až do tretej hodiny rána.

 
V sobotu sme už mali naplánovaný program. Dopoludnie sme strávili na termálnom kúpalisku, kde sme si vychutnali perfektné októbrové počasie, kúpali sme sa nielen vo vnútornej časti, ale aj vonku. Odporúčame kúpalisko navštíviť, je naozaj na vysokej úrovni čo sa týka služieb, čistoty, vhodné pre rodičov s deťmi, je tam množstvo atrakcií.
 
Poobede sme mali na pláne footgolf na neďalekom golfovom ihrisku v Šuranoch – Airport Golf Club. Zo športu boli nadšení aj tí, ktorí ho hrali prvýkrát, podarilo sa nám aj získať nového hráča do klubu. Manželky si oddýchli v Club House, deti sa zahrali a ostatní si vychutnávali samotnú hru.
 

Večer patril zábave. Obrovské poďakovanie patrí Petre Kepeňovej, ktorá nám ochotne prišla zaspievať pri príležitosti 5. výročia, ďalej sa o hudbu postaral DJ ČIČO z FUNKSTAR RADIO a o svetelné efekty sa postaral Róbert Benes. Ďakujeme!

A čo my? To, že bolo o hudbu naozaj postarané sme využili naplno a zabávali sme sa opäť do rána. Skvelá atmosféra a naozaj neuveriteľný zážitok z celého víkendu. V mene celého fanklubu ďakujeme za účasť a veríme, že sa čoskoro opäť vidíme. VAMOS Peña ESLOVAQUIA!

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x