Domov Novinky Fabrizio Romano: Güler nepožiadal o odchod

Fabrizio Romano: Güler nepožiadal o odchod

Fabrizio Romano komentoval správy prichádzajúce zo Španielska. Podľa jeho informácií Arda Güler nepožiadal o odchod z Realu Madrid.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Arda Güler sedel na lavičke už tretí zápas Realu Madrid za sebou. Los Blancos viedli proti Mallorce takmer celý druhý polčas 1:0, no Carlo Ancelotti sa rozhodol nepustiť Turka na ihrisko.

Talian si vybral Viniho, Camavingu, Carvajala a Militãa. Dnes vyšli najavo informácie od Ramóna Álvareza de Mona, že 19-ročný mladík má v úmysle opustiť Real Madrid na konci sezóny.

K týmto špekuláciám sa vyjadril Fabrizio Romano, známy novinár zaoberajúci sa predovšetkým situáciou na prestupovom trhu.

Taliansky reportér uviedol, že Arda a jeho agenti o hosťovanie nepožiadali. Momentálne sa Turek sústreďuje na posledné týždne sezóny a hrá dobre v národnom tíme na EURO 2024. Rozhovory medzi klubom a hráčom prebehnú na konci sezóny.

Dá sa predpokladať, že situácia Ardu Gülera zostane až do posledného zápasu sezóny nejasná. Turek má však už teraz problémy hrať a budúcu sezónu budú v klube ešte aj Endrick a možno aj Mbappé.

Nečudo, že Arda chce preskúmať iné možnosti, hoci ešte nie je o ničom rozhodnuté.

zdroj: x.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x