Domov Novinky Endrickov gól po Viniho asistencii [VIDEO]

Endrickov gól po Viniho asistencii [VIDEO]

Brazília zdolala Mexiko 3:2 v priateľskom zápase v Texase. Na ihrisku sa predstavili traja hráči Realu Madrid - Éder Militão, Vinícius Júnior a Endrick.

Autor: Marek Varga

V predposlednom zápase pred Copa América zvíťazila Brazília nad Mexikom 3:2. O rozhodujúci tretí gól sa postarala dvojica Vinícius – Endrick.

V základnej zostave z hráčov Realu Madrid hral iba Éder Militão, ktorý sa po zranení ešte potrebuje rozohrať. Jeho partnerom na pozícii stopéra bol Bremer, obranca Juventusu.

Brazília začala zápas bravúrne a už v piatej minúte premenil Sáviovu prihrávku Andreas Pereira, čím otvoril skóre. Na ďalší gól sme si museli počkať do druhého polčasu.

Asistenciu si opäť pripísal hráč, ktorý hral v minulej sezóne v Girone, no tentokrát sa o to postaral Yan Couto, ktorý z pravej strany prihral Martinellimu, ktorý zblízka zvýšil náskok.

V akciách Brazílčanov bolo cítiť veľké uvoľnenie, výsledkom čoho boli inkasované dva góly. Medzitým do hry vstúpili Endrick (v 61. min.) a Vinícius (v 74. min.).

Práve títo dvaja sa postarali o víťazstvo Brazílie v jednej z posledných akcií zápasu. Éder Militão odohral celý zápas a nebol hlavným vinníkom inkasovaných gólov. Rodrygo presedel celý zápas na lavičke.