Domov Novinky El Clásico pre Álvara Rodrígueza v rukách odvolávacieho výboru

El Clásico pre Álvara Rodrígueza v rukách odvolávacieho výboru

Álvaro Rodríguez dostal v poslednom zápase Castilly piatu žltú kartu.

Autor: Marek
0 komentár

Mladý útočník bude zatiaľ mimo zostavy kráľovského tímu na nedeľňajšie El Clásico na Camp Nou. Až kým nepadne definitívne rozhodnutie komisie.

Mladý útočník dostal piatu žltú kartu počas vonkajšieho zápasu Castilly proti Deportivu La Coruňa, proti ktorej sa klub stihol odvolať, ale momentálne to vyzerá tak, že suspendácia pre Álvara je potvrdená.

Posledná šanca pre Carla Ancelottiho využiť útočníka Castilly tak zostáva na odvolacej komisii, ktorá v tejto veci prijme konečné rozhodnutie.

Álvaro dostal napomenutie od rozhodcu Palencia Caballera za to, že „zasiahol súpera ramenom do tváre.“ Odvolanie Realu Madrid poukazuje na to, že to bol hráč Deportiva, ktorý sa ako prvý dotkol ramena Álvara, ktorý sa len snažil chrániť pred prípadným úderom pravou rukou.

V odpovedi na prvé odvolanie sa však uvádza, že pôvodné rozhodnutie rozhodcu by sa malo podľa pozápasového protokolu potvrdiť, keďže z priloženého videozáznamu nevyplýva, že kontext celej situácie v skutočnosti vyzeral inak.

Ak odvolacia komisia nevyhovie žiadosti Realu Madrid, Álvaro nebude môcť hrať ani v nadchádzajúcom zápase Castilly proti Méride, ani v zápase Realu Madrid proti Barcelone.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x