Domov Novinky Eder Militao si zaslúži predĺženie zmluvy

Eder Militao si zaslúži predĺženie zmluvy

Autor: PDReal
0 komentár 533 videní

Real Madrid prežil jedno z najťažších prestupových období na pozícii stredného obrancu. Odchod Raphaela Varana alebo Sergia Ramosa nebol ľahký. Ich strata v tom istom lete zanechala obrovskú dieru v srdci obrany Realu Madrid.

Keď Real Madrid pochopil že Ramos nepredĺži zmluvu, rozhodli sa angažovať Davida Alabu. Alaba bola skvelá akvizícia najmä vďaka svojej všestrannosti. Spôsob, akým sa prezentuje ako stredný obranca skutočne pomohol Realu Madrid dostať sa zo zlej situácie, okrem mnohých iných vecí.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Ale ten o ktorom dosť nehovoríme, je Eder Militao. Militao mal doteraz fantastickú sezónu. Je jedným z najlepších stredných obrancov v La Lige a veci ktoré robí sú jednoducho úžasné. Je vždy ten kto riskuje a výráža proti súperovi s loptou aby ju získal. A robí to tak dobre ako sa len dá. Úžasne číta súpera a aj keď mal v zápase proti Šachtaru slušnú porciu chýb, veľkosť vzorky je dostatočná na to aby dokázala že išlo len o malý výkyv formy.

V skutočnosti si to Real Madrid práve teraz uvedomuje a uprednostňuje jeho a dvoch ďalších hráčov pred všetkými ostatnými, pokiaľ ide o predĺženie zmluvy.

Real plánuje predĺžiť zmluvy s Mendym, Militaom a Viniciusom

MARCA oznámila, že Real Madrid chce v prvom rade predĺžiť zmluvy s týmito tromi hráčmi. Ak sa nad tým zamyslíte, každý na zozname priorít si zaslúži lepšiu a väčšiu zmluvu. Vinicius Jr. sa stal jedným z najdôležitejších hráčov v tíme.

Čo sa týka Mendyho, vidíme aký je dôležitý. Obrana Realu Madrid bola na začiatku sezóny veľmi neistá a Mendyho absencia mala na tom veľký podiel. Po jeho návrate sa obrana trochu stabilizovala a aj keď Real Madrid stále nie je najsilnejší v defenzíve, darí sa mu oveľa lepšie ako predtým. Viac spoločného času by im pomohlo dosiahnuť určitú konzistenciu a výsledky sa zlepšia.

Predĺžiť Mendyho zmluvu je skvelý krok. Rozhodne je najlepším ľavým obrancom na svete čo sa defenzívnej činnosti týka a jeho zmluva musí byť v súčasnosti medzi elitou na jeho pozícii.

Militao bol v tejto sezóne fantastický a skutočne vystúpil z tieňa keď ho tím potreboval. To je dôvod, prečo ho priviedli v roku 2019. Aby sa klub mal v obrane na koho spoľahnúť v prípade odchodu Ramosa a Varana. Vidíme chlapa s obrovským množstvom talentu, ako sa mení z talentu pre budúcnosť, na hviezdu súčasnosti. Treba mu dať zmluvu ktorú si zaslúži.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x