Domov Novinky Eden Hazard neodletí do Kyjeva

Eden Hazard neodletí do Kyjeva

Autor: Administrátor
0 komentár

Zajtra Belgičan podstúpi magnetickú rezonanciu a až potom sa zistí závažnosť jeho zranenia. Dnes je isté iba to, že hráč neodcestuje do Kyjeva.

Eden Hazard má opäť smolu. Belgičan utrpel vo včerajšom zápase proti Deportivu Alavés zranenie a po necelej polhodine hry musel opustiť ihrisko.

Los Blancos prehrali ďalší zápas v tejto sezóne. Do ďalších bojov pravdepodobne nebudú môcť počítať s Hazardom, ktorý v roku 2019 prišiel za viac ako 100 miliónov eur.

Dnes sa bývalý hráč Chelsea ukázal vo Valdebebas, kde ráno tím začal s prípravami na Šachtar. Hazard netrénoval so svojimi spoluhráčmi, ale klub o ňom zatiaľ nevydal žiadnu správu. Niet však pochýb o tom, že Belgičan má nejaký problém.

Zidane stále dúfa, že si to Eden len narazil. Španielske médiá sú už od včera presvedčené, že ide o svalové zranenie pravého stehna.

Zajtra bude Eden vyšetrený magnetickou rezonanciou a až potom uvidíme, aké vážne jeho zranenie v skutočnosti je. Nateraz sa vie len to, že Hazard s tímom na Ukrajinu neodletí a nenastúpi v ďalšom zápase Ligy majstrov.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x