Domov Novinky Duo zranených hráčov sa objavilo na tréningu

Duo zranených hráčov sa objavilo na tréningu

Zdá sa že rekonvalescencia dua Mendy-Ceballos sa blíži ku koncu.

Autor: Michal
0 komentár

Zranenia sa v tejto sezóne opäť ukazujú ako hlavná bolesť hlavy Realu Madrid. Hĺbka je pre nich hlavným problémom a vôbec im nepomohlo, že kľúčoví hráči vypadli z hry s dlhodobými problémami. Thibaut Courtois a Eder Militao môžu byť mimo hry celú sezónu. Arda Guler sa tiež podrobil operácii, predtým ako odohral čo i len minútu futbalu za Los Blancos.

V poslednej dobe je pre klub veľmi málo dobrých správ o zraneniach. Zdá sa však že sa predsa len nejaké objavujú. Dvaja z ich hráčov sa blížia k návratu do súťažného kolotoča.

Na tréningu boli spozorovaní dvaja zranení hráči Realu Madrid

Ako informoval oficiálny web Realu Madrid, Dani Ceballos a Ferland Mendy trénovali na ihrisku, hoc zatiaľ len individuálne.

Ani Ceballos, ani Mendy nie sú práve teraz piliermi tímu. Ale stále môžu mať v tíme dôležité úlohy, najmä keď si uvedomíte aký problém vystáva s hĺbkou kádra.

Ceballos v minulej sezóne predviedol vynikajúce príspevky z lavičky, čo mu vynieslo predĺženie zmluvy. V prípade Mendyho sa pre zmenu objavili návrhy, že by mohol dostať minúty na strednom obrancovi pri absencii Militaa.

Obaja sa potýkali so zraneniami. Ale našťastie nie sú dlhodobé. Vzhľadom na to, že sú späť v tréningu, dalo by sa očakávať, že čoskoro budú opäť k dispozícii Carlovi Ancelottimu.

Dúfajme že už viac hráčov Realu Madrid nezasiahne žiadne vážne zranenie

zdroj: therealchamps.com

Michal

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x