Domov Novinky Domáci dres na novú sezónu

Domáci dres na novú sezónu

Autor: Marek Varga
1 komentár

Na internete sa objavila ďalšia fotografia domáceho dresu Realu Madrid pre sezónu 2024/25. Už od jesene je avizované, že prvá sada bude klasická biela s čiernymi prvkami.

Pred časom sa na YouTube objavilo video z rozbalenia domáceho dresu. Teraz účet Mr.Jersey na sociálnej sieti X ukázal ďalšiu fotografiu bieleho dresu, tentoraz v autentickej verzii, teda tej, ktorú nosia hráči Realu Madrid.

Na fotografii je jasne vidieť jemný vzor takzvaného houndstooth, ktorý je odkazom na madridskú tradíciu. Dres je vyrobený z recyklovaných materiálov a má technológiu HEAT.RDY, ktorá reguluje teplotu, aby sa hráči cítili pohodlne počas zápasov, a nový dres sa má podobať tým zo začiatku storočia.

Účet Mr.Jersey predtým zverejnil aj fotogragie druhej sady a tretej sady dresov. Druhá sada bude oranžová a celý dres bude mať abstraktný vzor podobný hviezdam. Oranžová farba sa naposledy objavila na dresoch Realu Madrid v sezóne 2013/14, keď Los Blancos vyhrali La Décimu.

Tretí dres má byť sivej farby, s golierom a špeciálnou textúrou s písmenami RMCF. Dres bude mať nasledujúcu farebnú paletu: hlavná Charcoal – tmavo šedá, doplnková Dark Grey – tmavšia šedá a tretia Putty Mauve – ružovo-šedá.

zdroj: X

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x