Domov La Fábrica Do Castilly pribudli De Luis, Alcázar a Álvaro Martín

Do Castilly pribudli De Luis, Alcázar a Álvaro Martín

Už je známe, že v tíme Castilly budú v budúcej sezóne Mario de Luis, Lucas Alcázar a Álvaro Martín.

Autor: Marek
0 komentár

Tím Castilly nadobúda svoju konečnú podobu krok za krokom. V poslednej dobe sa objavilo veľa informácií o odchode hráčov z rezervného tímu.

Klub však pracuje aj na vypĺňaní medzier, ktoré vznikli. K tímu sa pridali hráči ako Noel López a Álvaro Leiva. Teraz králi urobili zmenu v rámci klubovej štruktúry. Ku Castille sa tak pridali Mario de Luis, Lucas Alcázar a Álvaro Martín.

Mario de Luis je brankár a v súčasnosti sú v zálohe zaradení štyria brankári: Toni Fuidias, Luis López, Lucas Cañizares a Mario de Luis.

Mario de Luis

Zdá sa však, že Fuidias bude tretím brankárom v prvom tíme. De Luis sa narodil 6. mája 2002 v Madride. Do akadémie nastúpil ako 8-ročný, ale v rokoch 2016-2020 trénoval v Rayo Vallecano.

Neskôr sa vrátil do Realu Madrid a po sezóne v Juvenile A odišiel na hosťovanie do Realu Avilés. Tam odohral iba 5 zápasov a v januári bol na hosťovaní, tentoraz však v Xereze.

V Andalúzii to bolo oveľa lepšie, pretože Mario začal pravidelne hrávať. Prvé tri zápasy presedel na lavičke, no neskôr vyhral súťaž o miesto v tíme.

Hral dosť dobre na to, že sa ho Real Madrid rozhodol ponechať a zahrnúť do zostavy Castilly. Ťažko však od neho očakávať aspoň zo začiatku, že bude členom základnej zostavy.

Lucas Alcáraz

Lucas Alcáraz je ľavým obrancom. Narodil sa v Leganés 11. júla 2002. Svoju futbalovú kariéru začal v malých kluboch Céltig Rayo a Movilla.

V roku 2014 nastúpil do Getafe. Po štyroch rokoch prestúpil do Realu Madrid. Dostal sa do Juvenilu A, potom odišiel na hosťovanie do štvrtej ligy Peña Deportiva.

Bol dôležitým hráčom tamojšieho prvého tímu. Nastúpil v 28 zápasoch, v ktorých zaznamenal 2 góly a 8 asistencií.

Álvaro Martín

Álvaro Martín je stredný záložník, ktorý sa narodil 15. januára 2001. Začal v Noblejas a potom v Getafe. Real Madrid si ho všimol v roku 2012, no potom prišla ročná pauza v Rayo Vallecano (2016/17).

Neskôr sa na tri roky vrátil do Valdebebas. V roku 2020 odišiel na hosťovanie do chorvátskeho Šibeniku. Bol tam v zálohe, no na ihrisku bol stálicou.

Celkovo nazbieral 25 zápasov s jednou asistenciou na svojom konte. V nasledujúcej sezóne šiel na hosťovanie do DUX Internacional. Nastúpil v 36 zápasoch, v ktorých strelil 10 gólov a pridal 4 asistencie. Týmto spôsobom sa prebojoval späť do Castilly.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x