Domov Novinky Dilema Carla Ancelottiho

Dilema Carla Ancelottiho

Tréner Realu Madrid má problém vybrať najlepšiu jedenástku.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid odohral jeden zo svojich najlepších zápasov v tejto sezóne proti Realu Sociedad. Chýbal už len gól.

Carlo Ancelotti má zo zápasu ktorý sa skončil 0:0 nezvyčajný pocit. Pri zostavovaní jedenástky je to komplikovanejšie ako kedykoľvek predtým.

Je to preto, že v noci keď hral Real Madrid najlepšie, boli do hry zapojení hráči, ktorí donedávna nedostávali veľa príležitostí. Jedným z nich je aj Dani Ceballos, ktorý výkonmi spochybňuje význam dvojice Toni Kroos – Luka Modrič. Ale to nie je jediná dilema ktorú talian rieši.

Ceballos predviedol ďalší skvelý výkon, napriek tomu je obnovenie zmluvy stále neisté. To je dilema pre klub, ale na ihrisku je väčšia pre trénera, ktorý vidí ako bývalý hráč Realu Betis tlačí na to, aby dostával prednosť pred dvojicou Toni Kroos a Luka Modrič, nedotknuteľných už toľko rokov.

Chorvát včera ostal na lavičke, a nebolo to prvýkrát od návratu z MS. O Modričovi sa nediskutuje keď je fit, ale dobrou správou je, že Ancelotti má teraz zaručenú náhradu.

Nasadiť všetkých troch sa zdá nemožné a ešte viac s návratom Aureliena Tchouameniho. V nedeľu Ancelotti nasadil Fedeho Valverdeho do stredu poľa, aby priniesol viac sily v tejto časti ihriska s Ceballosom a Kroosom.

Francúz je blízko k návratu a očakáva sa, že opäť získa svoju kľúčovú pozíciu, kde sa darilo aj Eduardovi Camavingovi, čo Talianovi ešte viac sťažuje výber.

Keďže je Ferland Mendy stále zranený, musí Camavinga zaskakovať na pozícii, na ktorej by radšej nehral. Ancelottiho teda bolí hlava aj zo situácie na ľavom kraji obrany.

Problémy zostávajú aj na pravej strane. Zranenia Daniho Carvajala a Lucasa Vazqueza nechali Nacha Fernandeza na pozícii pravého obrancu osamoteného, a zdá sa že to tak bude aj naďalej. Alvaro Odriozola je zdá sa úplne mimo plánov Carla Ancelottiho.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x