Domov Zápasové spravodajstvo DÍA DE PARTIDO: Sheriff Tiraspol 0-3 Real Madrid

DÍA DE PARTIDO: Sheriff Tiraspol 0-3 Real Madrid

Autor: Marek Varga
18 komentárov

PREHĽAD ZÁPASU

VIDEO

ŠTATISTIKY

HODNOTENIE HRÁČOV

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA

SHERIFF TIRASPOL

Athanasiadis; Costanza, Arboleda, Dulanto, Cristiano; Thill, Addo; Traoré, Kolovos, Bruno; Castañeda

REAL MADRID

Caourtois, Carvajal, Militão, Alaba, Mendy; Modrić, Casemiro, Kroos; Rodrygo, Benzema, Vinícius.

PRAVDEPODOBNÁ ZOSTAVA

Brankár

Jedným z hráčov, od ktorého sa rozhodne neočakáva, že by si v tomto zápase oddýchol, je Thibaut Courtois, keďže belgický brankár bude aj naďalej dôležitou súčasťou tímu bez ohľadu na súpera, ktorému bude čeliť. Toto je určite niečo, s čím môže mať Andriy Lunin nejaké problémy, ale je to profesionál a uvedomuje si, že skôr či neskôr príde jeho čas, aby ukázal, že je dosť dobrý na to, aby hral častejšie.

Obrancovia

Striedania sa s najväčšou pravdepodobnosťou začnú tu, keďže sa očakáva, že Lucas Vazquez nastúpi na pozícii pravého obrancu, aby si Dani Carvajal oddýchol po tom, čo hral so španielskym národným tímom a v zápase s Granadou.

V strede sa po oddýchnutí vráti Eder Militao. Bude po boku Nacha Fernandeza, pretože je to skvelá šanca dať Davidovi Alabovi trochu voľna. Mohli by sme naľavo vidieť, ako náš kapitán štartuje v zápase? Je to trochu pochybné, keďže Ferland Mendy môže nastúpiť na tento zápas, keďže nebol povolaný do francúzskeho národného tímu, ale momentálne je to hod mincou.

Stredopoliari

Bolo by dobré vidieť Carlosa Casemira odpočívať, ale zároveň je málo pravdepodobné, že Ancelotti bude chcieť urobiť príliš veľa zmien v zostave. Pred Casemirom bude Eduardo Camavinga a možno sa postaví po boku Toniho Kroosa. Luka Modrić momentálne potrebuje oddych a Kroos má v nádrži dostatok paliva na udržanie chodu. Mohli by sme vidieť, ako Antonio Blanco dostane priestor v závislosti od toho, ako sa hra bude vyvíjať.

Útočníci

Vpredu bude konzistencia kľúčom pre Marca Asensia po veľmi solídnom výkone proti Granade. Zaujme svoje miesto na pravom boku. Vinicius Junior bol neoddeliteľnou súčasťou toho, ako tím hrá, a je hlavným dôvodom, prečo sa im zatiaľ počas sezóny darí. Napriek tomu, že je mladý a plný energie, potrebuje si oddýchnuť vždy, keď je to možné a toto je skvelá príležitosť, ako mu ten odpočinok dopriať.

Rodrygo Goes by mohol nastúpiť na ľavom krídle. Luka Jović v tejto sezóne ešte nenastúpil do zápasu a jeho nasadenie do zápasu pred Benzemom je reálne, pretože Karim je ďalším hráčom, ktorý by si mal oddýchnuť. Srba by to konečne mohlo naštartovať.

Pravdepodobná zostava

Thibaut Courtois, Lucas Vazquez, Eder Militao, Nacho Fernandez, Ferland Mendy, Carlos Casemiro, Eduardo Camavinga, Toni Kroos, Marco Asensio, Rodrygo Goes, Luka Jovic

NOMINÁCIA

Brankári: Courtois, Lunin, Luis López.
Obrancovia: Carvajal, E. Militão, Alaba, Vallejo, Nacho, Marcelo, Mendy.
Stredopoliari: Kroos, Modrić, Casemiro, Lucas V., Isco, Camavinga, Blanco.
Útočníci: Benzema, Asensio, Jović, Vini Jr., Rodrygo, Mariano.

Subscribe
Notify of
18 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

18
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x