Maximiano; Quini, Víctor Díaz, Germán, Neva; Rochina, Gonalons, Monchu, Soro, Puertas; Luis Suárez.

Real Madrid

Courtois – Carvajal, Nacho, Alaba, Mendy – Morić, Casemiro, Kroos – Asensio, Benzema, Vinícius

TV PRENOS

Zápas si môžete vychutnať na stanici Nova Sport 3 o 16:15. Pre tých, ktorí nemajú túto stanicu prinášame skvelý návod, ako sledovať La Ligu zadarmo – CHCEM NÁVOD

PRAVDEPODOBNÁ ZOSTAVA

Brankár

Thibaut Courtois sa vrátil po tom, čo bolo dohodnuté, že vynechá posledný zápas Belgicka a brankár bude plne pripravený a fit na víkendový zápas proti Granade. Bol neoddeliteľnou súčasťou klubu a to by sa tak skoro nemalo zmeniť.

Obrancovia

Real Madrid mal konečne hráča, ktorý bol povolaný do španielskeho tímu Luisa Enriqueho, ale nanešťastie je tým hráčom Dani Carvajal, ktorý má množstvo problémov so zraneniami.

Vrátil sa však fit a v nedeľu by mal zaujať miesto pravého obrancu. Očakávajte však, že v stredu proti Sheriff Tiraspol si oddýchne. V strede obrany bude naša novovytvorená stopérska dvojica Militāo – Alaba, ktorým sa darilo aj za národné tímy.

Očakáva sa, že po oddychu počas reprezentačnej prestávky nastúpi vľavo Ferland Mendy. Je to prvá voľba na post ľavého obrancu, čo sa však môže v budúcnosti zmeniť po tom, čo spoľahlivý novinár Romain Molina na Twitteri zverejnil fotografiu výpovede, v ktorej sa uvádza, že Mendy v roku 2018 zneužíval ženu. Uvidíme, sme na Ferlandovej strane a veríme, že sa obháji…

Stredopoliari

Nie je dôvod očakávať nejaké zmeny v našom už tradičnom triu. Carlos Casemiro bude nastupovať pred obrancami, ale bude dúfať, že po niekoľkých zápasoch s tímom zlepší svoje výkony, zatiaľ čo Toni Kroos a Luka Modric budú v strede a budú robiť to, čo vždy vedia najlepšie: hľadať príležitosti na strieľanie gólov. Aj po všetkých tých rokoch je stále privilégium mať týchto dvoch hráčov v klube.

Útočníci

Ako vždy, hlavnou otázkou v útoku je, že kto bude hrať na pravej strane? Bola určitá nádej, že Gareth Bale sa vráti do základnej jedenástky. Ancelottimu sa páči, čo môže ponúknuť, ale žiaľ, Walesan sa počas prestávky opäť zranil a bude mimo hry približne tri týždne.

Preto to vyzerá, že v základe bude po návrate zo zranenia Rodrygo Goes. Vinicius Junior bude aj naďalej magickou prítomnosťou na opačnej strane, najmä po tom, čo svoje kúzlo preniesol z Realu Madrid do národného tímu Brazílie počas reprezentačnej prestávky. Vpredu bude štartovať Karim Benzema, ktorý bude chcieť nadviazať na ďalšie úspešné pôsobenie s francúzskym národným tímom.

VYHRAJ ZÁJAZD NA REAL MADRID

Stačí, ak sa staneš členom fanklubu a môžeš s nami letieť úplne zadarmo na ligový zápas Real Madrid – Espanyol! Klikne sem pre viac informácii.