Domov Prestupové leto 2021 David Beckham lanári Marcela do radov Interu Miami CF

David Beckham lanári Marcela do radov Interu Miami CF

Autor: Jana Comová
758 videní

Okrem toho, že majú Marcelo a Beckham dobré osobné vzťahy, sa Miami javí aj ako atraktívna destinácia, v ktorej by mohol brazílsky ľavý bek zakotviť po odchode z Realu Madrid. Beckham myslí aj na Ramosa, ktorý je najnovšie vďaka fotkám jeho agenta spájaný s prestupom do Sevilly. 

Klub z americkej MLS sa zameriava na podpísanie zmluvy s Marcelom pre ďalšiu sezónu. Marcelova zmluva vyprší síce až 30. júna 2022, no cieľom klubu z USA je presvedčiť ho, aby s ním dosiahol dohodu.  Marcelo reprezentuje Real Madrid už temer 15 rokov, no z dôvodu zranení a pribúdajúceho veku (v júni oslávi 33 rokov) jeho výkony výrazne poklesli.

Mikina bez kapucne – 29€

Vyzerá to tak, že aj samotný klub našiel za vicekapitána náhradu, a to mladíka z Castilly, Miguela Gutiérreza; prípadne aj Sergia Reguillóna z Tottenhamu, ak o jeho prestup požiada budúci nástupca Zinedina Zidana. Marcelo vie, že ak by zostal v klube, nemal by veľa príležitostí na to, aby si zahral.

Beckham chce vo svojom klube slávnych hráčov

Beckham ako súčasný majiteľ Interu Miami hral s Marcelom v Reale Madrid počas jeho prvých šiestich mesiacov v hlavnom meste Španielska, konkrétne od januára do júna 2007. Odvtedy si obaja futbalisti udržiavajú dobré priateľské vzťahy.

Beckham chce posilniť imidž svojho klubu v USA, a preto verbuje svetovo uznávaných hráčov. Marcelo, ktorý s Realom Madrid vyhral štyri trofeje Ligy majstrov, by musel v takomto prípade prijať menej atraktívnu zmluvu. Sľubovaných 8 miliónov euro, ktoré by mal obdržať počas zostávajúceho roka v Reale Madrid, predstavuje čiastku, ktorú v MLS len ťažko vyplácajú.

Vďaka Beckhamovým klubovým financiám však vyzerá táto ponuka veľmi lákavo a navyše, mohlo by byť pre Marcela zaujímavou skúsenosťou odcestovať so svojou rodinou do inej krajiny – so skvelým podnebím a krásnymi plážami – podobnej ako v brazílskom Riu de Janeiro, kde pôvodne vyrastal.

Ponožky Fanklub – 9,90€

Záujem je aj o Ramosa, ten má na výber z viacerých možností

V súčasnosti ide len o jednu z možností, ale ak Marcelovi skončí zmluva, bude možné, že sa stane práve súčasťou Beckhamovho Interu Miami. Bývalý anglický reprezentant má na pamäti aj Sergia Ramosa, ktorý môže byť tiež jeho potencionálnym prestupovým cieľom.

Najnovšie internetom koluje fotografia jeho agenta a športového riaditeľa Sevilly pri tom, ako sedia spolu na káve. René Ramos, brat a zároveň agent kapitána Realu Madrid, bol v sevillskej kaviarni zachytený spolu s Ramónom Rodríguezom Verdejom, nazývaným aj Monchi.

Záber vyvolali viacero diskusií a podozrení o budúcnosti Ramosa a rozprúdil špekulácie o jeho možnom prestupe do Sevilly. Hoci už Ramos párkrát nezáväzne naznačil, že by sa mohol do Sevilly vrátiť, jeho požiadavky v rámci platu sú v tejto fáze jeho kariéry nad možnosti sevillského klubu. Okrem toho majú Ramosa na muške iné, oveľa bohatšie svetové veľkokluby.

Je naozaj málo pravdepodobné, že by sa Ramos vrátil práve do Sevilly. Jeho brat okrem neho zastupuje aj ďalších dvoch súčasných hráčov Sevilly, a preto je možné, že obaja muži viedli rozhovory práve o nich.

Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x