Domov Novinky Dani Carvajal: „V Reale Madrid je možné všetko“

Dani Carvajal: „V Reale Madrid je možné všetko“

Jeden z kapitánov Los Blancos vychválil novú posilu.

Autor: Michal
0 komentár

Obranca Realu Madrid Dani Carvajal sa porozprával s Universo Valdano z Movistaru. Podelil sa o niekoľko myšlienok o svojej kariére a zároveň si našiel čas pochváliť svojho nového spoluhráča Judea Bellinghama. Angličan udivuje futbalový svet odkedy podpísal zmluvu s Los Blancos.

„Nechceme ho príliš chváliť, pretože latka je veľmi vysoko! Od prvých tréningov, ktoré sme s ním absolvovali, sa veteráni na seba pozreli a povedali si: ‚Hej, tento chlapík vie, čo robí‘. Nevidíte ho ako veľmi rýchleho hráča, alebo si naozaj nemyslíte, že je z technického hľadiska skutočne mimo tohto sveta, ale má všetko. Dokáže skórovať, môžete mu dať loptu a len ho sledovať, hoci je tu len tri týždne, je veľmi šikovný,“ povedal Carvajal.

Obranca dostal otázku, aby si vybral troch spoluhráčov, ktorí v ňom zanechali stopu.

„Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos a Luka Modrič. Tí traja sa s vami rozprávajú a vy musíte dávať dobrý pozor a robiť si poznámky. Išli ste z výletu a videli ste Cristiana v ľadovej vani, Ramosa trénovať a Modriča v telocvični. Luka bol schopný doviesť takú malú krajinu ako Chorvátsko do finále majstrovstiev sveta. Prišiel sem veľmi plachý a pokojný. Spôsob akým si všetkých získal je neuveriteľný,“ vysvetlil.

Carvajal zakončil svoj rozhovor pokusom vysvetliť, o čom je Real Madrid.

„Vidím, čo je v Joseluovi, ktorý je môj švagor. Má 33 rokov a žije si sen stať sa hráčom Realu Madrid, to je na tomto klube krásne. Vidíte šťastie v jeho tvári, keď oblieka dres Realu Madrid. Niekedy trávite v klube toľko času, že si na to zvyknete. Ťažko sa to vysvetľuje, ale keď ste hráčom Realu Madrid, energiu získavate z ničoho nič. Pozeráte sa na svojich spoluhráčov a viete, že je možné všetko,“ povedal.

zdroj: managingmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x