Domov Novinky Ďalší záujemca o Odriozolu

Ďalší záujemca o Odriozolu

Alváro Odriozola s veľkou pravdepodobnosťou cez zimu zmení dres.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid má vo svojom kádri niekoľko hráčov, ktorí podľa všetkého nemajú v tíme Carla Ancelottiho budúcnosť. V dôsledku toho môže byť pre obe strany najlepšou cestou vpred, aby sa ich cesty čo najskôr rozišli. Jedným z takýchto hráčov je Alvaro Odriozola.

Odriozola bol počas svojho pôsobenia v Reale Sociedad veľmi vysoko hodnotený, ale po prestupe do Realu Madrid jeho kariéra začala upadať. Oveľa lepšie nebolo ani jeho hosťovanie v Bayerne Mníchov. Vo Fiorentine sa však ukazoval dobre a vyzerá to tak, že jeho budúcnosť leží v Taliansku.

O obrancu Realu Madrid sa zaujíma AS Rím

V posledných mesiacoch bol s jeho menom spájaný Juventus. Teraz, ako informoval Mundo Deportivo, sa do boja o jeho podpis zapojil ďalší taliansky tím: AS Rím pod vedením Josého Mourinha.

Očakáva sa že Rick Karsdorp čoskoro opustí AS Rím, a zdá sa že Odriozola je na zozname kandidátov, ktorí by ho nahradili.

Odchod Odriozolu z klubu môže byť najlepším krokom vpred pre všetky zúčastnené strany. Jednoducho to nevyzerá, že na Santiago Bernabeu získa nejaký významný hrací čas.

Dani Carvajal je jednotkou Realu Madrid na pozícii pravého obrancu a chrbát mu kryje Lucas Vazquez. Hoci by klub rád trochou omladil túto pozícii, Odriozola nevyzerá ako hráč s ktorým Ancelotti ráta.

Uvidíme čo mu prinesie budúcnosť, no nezdá sa že by ešte dlho obliekal kráľovský dres. Skončí v AS Rím, Juventuse alebo niekde inde?

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x