Domov Novinky Cristiano Ronaldo prišiel o jeden zo svojich rekordov

Cristiano Ronaldo prišiel o jeden zo svojich rekordov

Cristiano Ronaldo je jedným z najlepších hráčov, ktorí kedy obliekli dres Realu Madrid.

Autor: Michal
1 komentár

Počas deviatich rokov na Santiago Bernabeu vytvorila portugalská ikona množstvo rekordov, z ktorých mnohé obstoja v skúške času, no nie všetky. Jude Bellingham jeden z takých zlomil gólom proti Cádizu.

Vďaka problémom so zraneniami, je pochopiteľné prečo sú mnohí fanúšikovia Realu Madrid nervózni z nadchádzajúcich zápasov. Zdá sa však, že tím je pripravený. Dôkazom bola pohodlná výhra 3:0 nad Cádizom.

Rodrygo predviedol senzačný výkon, zatiaľ čo Bellingham získal historický rekord.

Hráč Realu Madrid prekonal rekord Cristiana Ronalda

Ako tweetoval ESPN FC, žiadny hráč nikdy nestrelil za Real Madrid viac gólov v prvých 15 zápasoch ako Bellingham. Na svojom konte má 14 gólov, Ronaldo a Alfredo Di Stefano po 13.

Bellingham má od letného príchodu na Santiago Bernabeu z Borussie Dortmund špičkovú formu. Ľudia naďalej očakávajú jej pokles, no Jude nepoľavuje.

Bellingham sa vracal na ihrisko proti Cádizu po tom, čo v poslednom čase bojoval so zranením, kvôli ktorému vynechal niekoľko zápasov. Ale vôbec to nevyzeralo, že by ho to ovplyvnilo. Angličan pokračuje vo svojom skvelom štarte do sezóny a je považovaný za tvár tohto tímu.

Ak bude pokračovať v takýchto výkonoch, mohol by sa dokonca zaradiť medzi favoritov na Ballon d’Or. Zatiaľ sa však treba sústrediť na danú úlohu.

Real Madrid čaká v najbližších mesiacoch niekoľko ťažkých zápasov, najmä keď je zranených toľko kľúčových hráčov. Ak majú pokračovať v konzistentných výkonoch, a najmä  víťazstvách,  budú potrebovať Bellinghama na vrchole svojej hry.

zdroj: therealchamps.com

Michal

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x